Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość chłop

zazdrość was zżera ale jak w tamtym sezonie u mnie zasuszyło to nie współczuliście u mnie 40 ton gwarantowane....

w sierpniu galę spróbuję kopać i myślę że za 1zł pójdzie..☔:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz
Godzinę temu, Gość Upał45 napisał:

Panowie rolnicy we Francji mają upały po 45° i będą mieli bardzo małe zbiory.Trzymac ceny na wiosnę będzie 45 zł 15 kg.

Panie podobno za 100 beda :):) trzymać trzymać , po roku drogim zawsze trzymacie wazrywa i pyre do wiosny bo sezon wześniej płącilo a pozniej wiosna taniej niż jesienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

iung twierdzi ze w malopolsce nadmiar wody szkodzi roslinom i usychaja , ziemniaki podsychaja z braku wody ,w malopolsce w tamtym roku byly rekordowe plony a wtym zapowiadaja sie bardzo niskie nawet plantacje u dobrych rolnikow sa w zlej kondycji zaczynaja zolknac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość importer
8 godzin temu, Gość Upał45 napisał:

Panowie rolnicy we Francji mają upały po 45° i będą mieli bardzo małe zbiory.Trzymac ceny na wiosnę będzie 45 zł 15 kg.

sprowadzimy z arktyki nie bedzie tak jak mówisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
45 minut temu, Gość Market 4 napisał:

W biedronce ziemniaki 4 zł market umie trzymać cenę i wie jak się zarabia...

W markecie jest jeden wlasciciel lub spolka to ceny jeden przed drugim nie puszcza, na placach hurtowych jak bys byl sam lub kilku sprzedających a zejscie by bylo to tez by cene trzymali. Ale co jak co narzekać jak narazie na ceny w tym roku to nie mozemy.. Plon podobny jak w zeszlym roku o tej porze a cena sporo lepsza.. A w zeszlym roku ani plonu ani ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość

Plantację nawadniane ładne, 30 ton będzie później może trochę więcej ale tego jest tylko 20 procent... Reszta orzechy i usychaja a wcześniej troche wymokły, z jednej strony cena jest z drugiej nie wiadomo czy kopać bo z późnym może być kiepsko. Z domu 22-24 worek ilości busowe, a z dowozem na sklepy i bary 27 zł, Podkarpackie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
8 godzin temu, Darekspire napisał:

W markecie jest jeden wlasciciel lub spolka to ceny jeden przed drugim nie puszcza, na placach hurtowych jak bys byl sam lub kilku sprzedających a zejscie by bylo to tez by cene trzymali. Ale co jak co narzekać jak narazie na ceny w tym roku to nie mozemy.. Plon podobny jak w zeszlym roku o tej porze a cena sporo lepsza.. A w zeszlym roku ani plonu ani ceny

Nie wiem gdzie mieszkasz ale głupoty piszesz, że plon podobny do ubiegłego. Plon jest przez połowę w dodatku drobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem gdzie mieszkasz ale głupoty piszesz, że plon podobny do ubiegłego. Plon jest przez połowę w dodatku drobny

Kolego nie unos sie mi tu głównie chodzilo o temat ceny jaka byla w zeszlym roku o tej porze. A plony wczesnego nie deszczowanego mialem w tym roku lepsze niz w zeszlym ja tak mialem i cala okolica. Tak ze nie podwazaj moich wypowiedzi bo nie znasz mojego profilu hospodarstwa i tego gdzie mieszkam a powiem ci ze poludnie PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość L3vis

 po dniach ziemniaka w Kościerzynie już widać że cena minimalna to 28-30zł kto sprzedaje taniej ten Frajer, ziemniaka nie będzie w tym roku i jak ktoś tu napisał 30-40zł jak najbardziej realne! Od wczoraj telefon czerwony. Francja Niemcy Belgia Holandia susza i to jeszcze większa niż w zeszłym roku , sadzeniaki od 4000-5000zl za tonę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...