Jump to content
Guest Gość

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania

Recommended Posts

Guest morga
5 godzin temu, Gość Olaf napisał:

Na tym forum to tylko placzecie,  ze niema ceny i zejscia .ludzie cos musza jesc .co roku sadze 120 ha i zawsze sie sprzedalo raz po 1 zl raz po 0.10 gr .Teraz mam w przechowali okolo 3 tys ton gali jadalnej i mam ciagle telefony o tirowe ilosci .A ze cena mi nie pasuje to nie sprzedaje ,  jeszcze wszystko pojdzie nic sie nie bojcie jest listopad gdzie do czerwca 😂

żebyś się nie przeliczył w tym roku w tamtym roku o tym czasie sprzedawałem ziemniaki po 1,2-1,5 w dużych ilościach bo ich nie było a mi się urodziły a co ciekawe dużo miałem kolegów co śmiali się zemnie ze sprzedaje po tyle jak z wiosny będą po 3zł za kg. ja wysprzedałem wszystko bardzo  szybko. przyszedł koronawirus i cena z wiosny spadła u mnie w regionie o ponad 100% a czemu tak wyszło bo ryneczki pozamykane , stołówki restaurację na półgwistka i ludzie kupowali zapasy w postaci ryżu mąki i makaronów. i każdy później pluł ze mógł sprzedawać. Teraz stołówki tez pozamykane i restauracje więc się nie zdziwcie jak z wiosny nie będzie tak wesoło/ ale to jest najgorsza opcja ale tez może byc tak jak 3 lata do tyłu ze przyjdzie zima i wymrozi zle przechowane ziemniaki i zacznie się ruch

Gdyby kogoś interesowala cena na zjazdowej to na ten moment jest 5 zł żółty irgi brak Arow 6 zł. Zejscie kompletnie brak. Tak jak i towaru. Zresztą w tym momencie żaden towar nie schodzi.