Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Enolofos
19 godzin temu, Gość Małorolny napisał:

Ja tam robię że 20 LAT mam kontakty i kontrakty śpię spokojnie i oby były darmo ....

Czego Ci serdecznie życzymy.

Ceny w hurtowni 12 zł pierwsza klasa 9 zł dwójka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Handlarz
24 minuty temu, Gość Enolofos napisał:

Czego Ci serdecznie życzymy.

Ceny w hurtowni 12 zł pierwsza klasa 9 zł dwójka. 

To dział o ziemniakach a Ty podajesz ceny wołowiny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Agrokom Trade napisał:

W końcu jesteśmy na temacie ceny więc nie będę robił tajemnicy. Cena rynkowa ziemniaka, plus koszt opakowania łącznie z paletą, plus koszt fito i nie 14 dni a po otrzymaniu dokumentu badania Fito.

Odpowiedź typowego handlarzyny. Konkretnie: jaki kaliber, jaki worek, paleta, siatka, badania certyfikaty. I na koniec cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość ggg napisał:

Odpowiedź typowego handlarzyny. Konkretnie: jaki kaliber, jaki worek, paleta, siatka, badania certyfikaty. I na koniec cena.

Jesteś chyba jedynym na tym forum który nie zrozumiał tego handlarzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość ggg napisał:

Odpowiedź typowego handlarzyny. Konkretnie: jaki kaliber, jaki worek, paleta, siatka, badania certyfikaty. I na koniec cena.

Kręci już od trzech dni i nawet szkoda czytać co pisze .Sam zagonił się w ślepy zaułek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie z innego pudeleczka jak u Was zejscie i ilosc towaru .U mnie jest z 500 ton jadalnego zbyt mam calym rokiem ale ostatnio tak na 50 % tego co zawsze szlo .najwiecej mialem 300 ton towaru na zime ale przez kovida 200 ton nadwyzki jest  ?i pewnie jak wszyscy narazie nastawienie gdzies sie sprzeda na wiosne moze bedzie 70 gr albo tak byle koszta odbic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zejściem i ceną to jest różnie wszystko zależy od regionu polski w okolicy Sieradza czy Wielunia można kupić ziemniaki po 2,5zł - 3zł 15kg ale to sprzedawają ci co nie wiedza co nimi zrobić a ziemniaków z tego co słychać jest bardzo duzo więc nie ma co liczyć ze będą po 70 groszy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co mówić ziemniaki się udały i to nadto sam wsadziłem 1hektar więcej bez obornika bez poplonu ziemia też piasek i co ziemniaki same grube nie ma sadzeniaka wydajność około 45ton plus 5 ton odpadu przeżartych uszkodzonych i zielonych co wycisły się z rajki ale deszcze po kwitnięciu padały i ziemniak urósł nawet jak ziemia nie była przygotowana i nawet sadzeniak 3 letni taki ma wpływ deszcz na plonowanie ja sprzedaje 10zł 15kg i teraz wyjątkowo dobrze schodzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość OpolskiDżonun

U mnie w Opolskim cena minimalna to 7 zł za 15 kg ,zejście dobre 60 ton miesięcznie mniej więcej się sprzedaje ,i nie jeżdżę po giełdach tylko mam stałych odbiorców plus okoliczni zjadacza.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...