Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie są poszukiwane konkretne odmiany i ziemniaki dobrej jakości i tu można dostać dobrą cenę jak na ten rok , ale dobrej jakości ziemniaka np. w mojej okolicy nie ma dużo jak się słyszy bo ; popękane , dzieciuchy , rolnica , puste , myszy , zgniłki albo 1kg/szt+ wczoraj sąsiad przeszedł rządek catanii i zapadła decyzja talerzówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Podlasin napisał:

Panowie są poszukiwane konkretne odmiany i ziemniaki dobrej jakości i tu można dostać dobrą cenę jak na ten rok , ale dobrej jakości ziemniaka np. w mojej okolicy nie ma dużo jak się słyszy bo ; popękane , dzieciuchy , rolnica , puste , myszy , zgniłki albo 1kg/szt+ wczoraj sąsiad przeszedł rządek catanii i zapadła decyzja talerzówka.

Zgadza się jak jest jakość to i cena też może nie jakaś super ale jest np u mnie pięknie poszła gala i Denar wygląd piękny wydajność średnia ale od zeszłego tygodnia sprzedaje po 7 zł za 15 kg i bdb schodzą. Co do reszty odmian już tak kolorowo nie było ale już ich nie mam ale trzeba było oddać po 4 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Krzychu napisał:

Zgadza się jak jest jakość to i cena też może nie jakaś super ale jest np u mnie pięknie poszła gala i Denar wygląd piękny wydajność średnia ale od zeszłego tygodnia sprzedaje po 7 zł za 15 kg i bdb schodzą. Co do reszty odmian już tak kolorowo nie było ale już ich nie mam ale trzeba było oddać po 4 zł. 

Chyba po 7 zł. sprzedawałeś we śnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Gość Gosc. napisał:

Chyba po 7 zł. sprzedawałeś we śnie.

Jak lepiej poczujesz się myśląc że we śnie to niech Ci będzie ja jak już mam coś pisać to pisze prawdę a to jest prawdą, może cię to boli ale są na portalu aukcyjnym specjalne maści na ból du..... (Nie drogo proponuję zakupić) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Guest Cechu 1963 said:

Rok ciężki, mimo to udaje się sprzedawać po 6-7 za worek. Kujawsko-pomorskie. W tym roku sprzedane po ludziach 26 ton, myślałem, że tony nie uda się sprzedać. 

Ale po ludziach to jak? Workami po ludziach rozwoziłeś? Koszta tego policzyłeś?

A te 26 ton to cały urobek? 2ha? A co z resztą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Gość Podlasin napisał:

Niektórzy nie uwierzą jak do tej pory nie sprzedawałem taniej niż 7 zł./15 stali odbiorcy na rynki hurtowe nie jeździłem .

w co mają nie wierzyć 7 złotych za ładny towar i przy stałej współpracy jest spokojnie do osiągnięcia. NIECH SIĘ MARTWIĄ SKOCZKI O CENĘ I ZBYT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
15 godzin temu, Gość Rolnik napisał:

Co tam Panowie odnośnie ceny i zbytu towaru. Będzie coś lepiej czy jeszcze gorzej?? 

Napewno będzie lepiej jak już ciągną import hieny typu pakowalnia błonie niemiec od nas napewno by wziął chociaż byłby to najlepiej wyglądający ziemniak na świecie, a o jakości ich towaru sam się przekonałem na sadzeniaku w tym roku więc niech nikt nie pier.... głupot na temat ich jakości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Gość Kra napisał:

Napewno będzie lepiej jak już ciągną import hieny typu pakowalnia błonie niemiec od nas napewno by wziął chociaż byłby to najlepiej wyglądający ziemniak na świecie, a o jakości ich towaru sam się przekonałem na sadzeniaku w tym roku więc niech nikt nie pier.... głupot na temat ich jakości!

Zejscie jest duże szczególnie na hurtowniach. Ludzie robią zapasy jak za dawnych czasów. Myślę że w związku z covid. Ceny raczej bez zmian chociaż osobiście podniosłem o całą złotówkę ?na worku i jakiegoś buntu nie było. Aktualnie 7zl/15kg. Gala i Soraya. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość John deere
22 godziny temu, Gość Asad napisał:

Zejscie jest duże szczególnie na hurtowniach. Ludzie robią zapasy jak za dawnych czasów. Myślę że w związku z covid. Ceny raczej bez zmian chociaż osobiście podniosłem o całą złotówkę ?na worku i jakiegoś buntu nie było. Aktualnie 7zl/15kg. Gala i Soraya. Pozdrawiam

Znając Ciebie pewnie z EWI to jeszcze opuściłeś i w sygnet klienta całujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość John deere napisał:

Znając Ciebie pewnie z EWI to jeszcze opuściłeś i w sygnet klienta całujesz ?

Nie wiem skąd takie ceny 180zl za gale i te złości od innych. Ja sprzedaje po 6 na hurtownie. Ci co nasadzili bez pojęcia to niech teraz za darmo oddają. Wasz problem. Kara musi być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zły rolnik

Po 180 zł sprzedajesz ładna gale ? Ty chyba jesteś nie za bardzo sprawny umysłowo za ładna gale pakowalnie płacą 30-35 gr/ luz a taka cenę niską może tylko handlarz napisać!! Ludzie szanujcie swoją pracę!!! Jak za 20 groszy bym miał sprzedać to bym wolał na polu kopiec sypać i czekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...