Jump to content
Guest Gość

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania

Recommended Posts

Guest Gosc.
21 minut temu, Sieradzak napisał:

Ty to masz szczęście.

W Sieradzu macie większe szczęście bo z ziemniakami i kapustą kładziecie na łopatki całą Polskę.

Guest Krzychu
2 godziny temu, Gość janek napisał:

Dziś od rana telefon się gotuje! cena ostro w górę na jutro szykuje auto po 3 za worek i to z domu! 

Szalenstwo co z tak ogromną ilością szmalu zrobić 😂🍷 faktycznie cena powoduje zawrót głowy 

Guest xxx gość
3 godziny temu, Gość janek napisał:

Dziś od rana telefon się gotuje! cena ostro w górę na jutro szykuje auto po 3 za worek i to z domu! 

Sprawdż czy przypadkiem nie masz gorączki

2 godziny temu, Gość Gosc. napisał:

W Sieradzu macie większe szczęście bo z ziemniakami i kapustą kładziecie na łopatki całą Polskę.

Jak się bawić to na całego. 

Guest Krzychu

Pogoda może jeszcze zrobić cenę chociaż to tylko taka moja skromna obserwacja raz ulewy raz żar z nieba, ja jeszcze kopać nie zacząłem ale byłem sprawdzić dziś po ulewie i wszystko pływa nie tylko u mnie ale i u większości w moich okolicach ( Podkarpackie) pewnie u większości wszystko ok ale są też tacy jak ja i dużo nie uda się zebrać a jak już dawno na tym forum napisałem to za parę groszy nie sprzedam,  u nas cena dziś 4 zł za 15 kg dla handlarza w hurcie 

Guest PYRA
W dniu 25.08.2020 o 18:14, Gość janek napisał:

To po 1 zł goliłeś jak 3 zł i taki zachwyt ze cena w górę.Ludzie opamiętajcie się nie róbcie za darmo bo szkoda was

Ja po tym sezonie już rezygnuje z Lili. Strasznie upierdliwa w uprawie.Wydajność podobna jak u ciebie. Nabylem Jurka i bardzo fajna odmiana. 

24 minuty temu, Sieradzak napisał:

Ja po tym sezonie już rezygnuje z Lili. Strasznie upierdliwa w uprawie.Wydajność podobna jak u ciebie. Nabylem Jurka i bardzo fajna odmiana. 

Lilly w tym sezonie w moim rejonie strasznie dużo miała czarnej nogi i to nawet ta z oryginału, dodatkowo bardzo podatna na rhizoctonie i nierówny kalibraż bulw. Po tym roku nikomu chyba już nie polecę tej odmiany.

Guest Zły rolnik

Ja za to zadowolony z lili sadzilem swój materiał chyba już 3 rok po kwalifikacie, plony lepsze niż gali ale mimo 7 którego podlewania nie przekroczy 40-45 t/ha a gala jest tragiczna masa drobnych więcej niż 35 t/ha u mnie nie da a zapowiadało się naprawdę ładnie. 

Guest Zły rolnik

To spoko cena w porównaniu do 30 groszy w worku 15 kg 

3 godziny temu, Gość Zły rolnik napisał:

To spoko cena w porównaniu do 30 groszy w worku 15 kg 

Chyba za 2 kg 30 gr. zapomniałeś napisać.

Guest Rolnik

Teraz już pogoda nic nie zrobi jest zbyt pozno na to. A patrząc na zejście może być jeszcze gorzej. Musimy poczekać połowy września co dalej będzie ale widzę czarne chmury 😕

Guest Tpitbu
10 godzin temu, asus71 napisał:

kolego Sieradz sprzedawałem teraz bellarosa 3,50 worek i jeszcze z oporami

kolego ładna masz belaroze duże ilości 

Guest Malorolny

Nie wiem po co wy sadzicie ziemniaka i cieszy Was cena 20-30gr. Lepiej posadzcie 0,5ha i sprzedajcie to z domu w detalu po 2zl/kg.