Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ignacy

Ceny bez zmian co wy myślicie że jak deszcz pada to cena rośnie to nie maj czy czerwiec że cena skacze jak szalona. Na Broniszach handlarze za 5zl podjeżdżają pod rampy jak szaleni. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziemniak pl
13 godzin temu, Gość Bag napisał:

4 złote z domu małopolska

Masz się czym chwalić. Chyba że jesteś  wyrwigroszem i dajesz sygnał innym, że na tyle cie stać żeby zapłacić.Kompromitacja . Żałosne.W białce tatrzańskiej porcja ziemniaków na talerzu 7 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zły rolnik

Ja mam nieodparte wrażenie że wszystkie te dennie żałośnie niskie ceny piszą tylko handlarze. Kilka lat temu chciałem kupić lufę ziemniaka na hurtownie bo akurat nie mogłem zrobić, jak mówiłem potencjalnym sprzedajcym cene którą tu pisali ludzie to nie było nawet mowy o sprzedaży i nic nie kupiłem w tej niskiej cenie którą tu piszą ludzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik

Te żałosne ceny są aktualnie na rynkach jedz na bronisze łódź lub Katowice możesz załadować kilka tirów po 5 zł. Jeśli będzie drożej to stawiam ci wycieczkę w hotelu ***** gwiazdkowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Zły rolnik

Ja nie woze na giełdy więc nie interesuje mnie cena na gieldzie, mówię o cenach które tu ludzie piszą jak dodałem ogłoszenia że kupię w tej cenie to nie było żadnego chętnego do sprzedaży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Siwy Traktorzysta

Nie lepiej było posadzić 2-3ha i sprzedać w normalnej cenie?

Tygodniowo sprzedaje w detalu po 2-2,5t ziemniaków w cenie 2zł/kg. To daje mi 4000-5000zł tygodniowo. 

Sprzedając na giełdzie po 4zł/15kg trzeba sprzedać 15-19t żeby zarobić te 4-5tys, a przy takim zejściu jakie jest teraz to tydzień koczowania na giełdzie może nie wystarczyć żeby sprzedać taką ilość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Rolnik M napisał:

Kto sprzedaje po 3,50 za worek,czy to są naprawdę rolnicy bo mi ciężko w to uwierzyć.

Spokojnie jeszcze w październiku Ty po 2 zl worek będziesz sprzedawał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
2 godziny temu, Gość KRK napisał:

Spokojnie jeszcze w październiku Ty po 2 zl worek będziesz sprzedawał ;)

Napewno tak będzie. Sami sobie róbcie i sprzedajcie po 2 zl sam worek kosztuje 25 gr a gdzie robota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek
13 godzin temu, Gość Marek napisał:

Miałem dziś klienta na 1650 worków w tygodniu w kaliber 45+ i oferował 4.5zl to podziekowalem. Szanujmy się panowie 

?akurat, jeszcze w rączkę całowałeś nie oszukuj nas Marku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość obserwatore romano
W dniu 6.08.2020 o 12:37, Gość Rolnik M napisał:

Kto sprzedaje po 3,50 za worek,czy to są naprawdę rolnicy bo mi ciężko w to uwierzyć.

to handlarze sprzedają i jeszcze moją więcej od chłopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...