Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chłop

zazdrość was zżera ale jak w tamtym sezonie u mnie zasuszyło to nie współczuliście u mnie 40 ton gwarantowane....

w sierpniu galę spróbuję kopać i myślę że za 1zł pójdzie..☔:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz
Godzinę temu, Gość Upał45 napisał:

Panowie rolnicy we Francji mają upały po 45° i będą mieli bardzo małe zbiory.Trzymac ceny na wiosnę będzie 45 zł 15 kg.

Panie podobno za 100 beda :):) trzymać trzymać , po roku drogim zawsze trzymacie wazrywa i pyre do wiosny bo sezon wześniej płącilo a pozniej wiosna taniej niż jesienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iung twierdzi ze w malopolsce nadmiar wody szkodzi roslinom i usychaja , ziemniaki podsychaja z braku wody ,w malopolsce w tamtym roku byly rekordowe plony a wtym zapowiadaja sie bardzo niskie nawet plantacje u dobrych rolnikow sa w zlej kondycji zaczynaja zolknac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość importer
8 godzin temu, Gość Upał45 napisał:

Panowie rolnicy we Francji mają upały po 45° i będą mieli bardzo małe zbiory.Trzymac ceny na wiosnę będzie 45 zł 15 kg.

sprowadzimy z arktyki nie bedzie tak jak mówisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gość Market 4 napisał:

W biedronce ziemniaki 4 zł market umie trzymać cenę i wie jak się zarabia...

W markecie jest jeden wlasciciel lub spolka to ceny jeden przed drugim nie puszcza, na placach hurtowych jak bys byl sam lub kilku sprzedających a zejscie by bylo to tez by cene trzymali. Ale co jak co narzekać jak narazie na ceny w tym roku to nie mozemy.. Plon podobny jak w zeszlym roku o tej porze a cena sporo lepsza.. A w zeszlym roku ani plonu ani ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość gość

Plantację nawadniane ładne, 30 ton będzie później może trochę więcej ale tego jest tylko 20 procent... Reszta orzechy i usychaja a wcześniej troche wymokły, z jednej strony cena jest z drugiej nie wiadomo czy kopać bo z późnym może być kiepsko. Z domu 22-24 worek ilości busowe, a z dowozem na sklepy i bary 27 zł, Podkarpackie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
8 godzin temu, Darekspire napisał:

W markecie jest jeden wlasciciel lub spolka to ceny jeden przed drugim nie puszcza, na placach hurtowych jak bys byl sam lub kilku sprzedających a zejscie by bylo to tez by cene trzymali. Ale co jak co narzekać jak narazie na ceny w tym roku to nie mozemy.. Plon podobny jak w zeszlym roku o tej porze a cena sporo lepsza.. A w zeszlym roku ani plonu ani ceny

Nie wiem gdzie mieszkasz ale głupoty piszesz, że plon podobny do ubiegłego. Plon jest przez połowę w dodatku drobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem gdzie mieszkasz ale głupoty piszesz, że plon podobny do ubiegłego. Plon jest przez połowę w dodatku drobny

Kolego nie unos sie mi tu głównie chodzilo o temat ceny jaka byla w zeszlym roku o tej porze. A plony wczesnego nie deszczowanego mialem w tym roku lepsze niz w zeszlym ja tak mialem i cala okolica. Tak ze nie podwazaj moich wypowiedzi bo nie znasz mojego profilu hospodarstwa i tego gdzie mieszkam a powiem ci ze poludnie PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość L3vis

 po dniach ziemniaka w Kościerzynie już widać że cena minimalna to 28-30zł kto sprzedaje taniej ten Frajer, ziemniaka nie będzie w tym roku i jak ktoś tu napisał 30-40zł jak najbardziej realne! Od wczoraj telefon czerwony. Francja Niemcy Belgia Holandia susza i to jeszcze większa niż w zeszłym roku , sadzeniaki od 4000-5000zl za tonę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...