Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lechu
28 minut temu, Gość rolnik napisał:

A jak zejście na ukrainne ?  i ceny u was ? 

mam jeszcze trochę denara z fito ale niestety robi się już miękki i nie wiem czy znajdę kupca.

Zainteresowanie jest ale dla odmian typu Gala - starszych nalezy się oduczyć uprawiać chcąc handlować no zagranicę 

Na ukraine idzie caly czas , u Nas 2 tys ton poszlo i zejscie jest ale cena ponizej kosztow  ?denara to szkoda sadzic .U mnie jest 100 ha wszystko constance i jestem zadowolony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość obserwatore romano
W dniu 28.03.2021 o 17:50, Marcin napisał:

Zejście na Ukrainę bardzo osłabło. Kto zdążył się wysprzedać ten wygrał. Towaru zostało masę, młodego już nasadzone a przecież lada dzień kwiecień... Przyszłość widzę w ciemnych barwach.

jakie wysprzedac chyba wyproznic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik

Witam serdecznie . Duzo macie jeszcze ziemniaka w przechowalniach ? W mojej okolicy nie ma za duzo w sumie to ja mam z 200 ton gali , reszta sprzedana .I tu moje pytanie myslicie , ze cena skoczy ? Sprzedalem 700 ton z 200 ryzykuje czekajac na maj ?pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Rolnik napisał:

Witam serdecznie . Duzo macie jeszcze ziemniaka w przechowalniach ? W mojej okolicy nie ma za duzo w sumie to ja mam z 200 ton gali , reszta sprzedana .I tu moje pytanie myslicie , ze cena skoczy ? Sprzedalem 700 ton z 200 ryzykuje czekajac na maj ?pozdr.

z jakiego regiony jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Enolofos
1 godzinę temu, Gość Michał napisał:

Gala 50 + big bag 50gr zainteresowanie mega

No to straciłeś, moje luzem odmiana Noname 55 groszy netto i sami ładują gablami z pryzmy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Okej

Haha powiedzcie ze chlodnia jest za darmo bo moze sprzedasz po 50 groszy a to jest tak jak bys jesienia 0.20 groszy dostał,a nie glupie gadanie ze cierpliwy ,posyp se stopkielkiem przewal worki wstan rano i obejrzyj swoje gospodarstwo jaka padaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...