Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Gość rolnik napisał:

wszystko jest mozliwe ,oczywiscie dla wiekszosci liczy  sie zeby tylko jak najwiecej zarobic my rolnicy caly rok mamy robic za 20gr/kg a posrednik w dzien tez  30-do 50 gr

Taki jest bizes .niepasuje ??? Prosze zmienic!!! kupic tira zlapac kontakty jezyk podszkolic obcy  Rozladowac towar .kto Ci kaze grzebac w ziemi.niepasuje zbieraj majdan i wypad na saxy albo etat? sam mam 120 ha ale nie robie nic poza praca w biurze 6 pracownikow na etacie i zlego slowa o klijentach nie powiem .Wiadomo ze taki co robi lapami bedzie piszczal , ze zle.bo sie narobi na sloncu i sie pod deklem hotuje.

 

5 godzin temu, Gość rolnik napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie ma co narzekać nie jest żle poprzednie lata były dobre .W tym roku przy tych cenach też zostamie .Jak jest masa to jest kasa

Kilka postów wcześniej pisałeś żeby kupić parnik bo nie ma zejścia -szybko zmieniasz zdanie byłbyś dobrym politykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Góral

Do 10 stycznia zejście bardzo  słabe ale po 10 bierzemy się ostro do pracy i 1 tir co 4 dni.Płacimy od 3 do 4 zł w zależności od odmiany i towaru.Zycze wam Panowie zdrowia i wysokich cen żeby każdy mógł zarobić w tym 2021 roku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Opelek

A ja mam takie pytanie czemu covidowe tylko do trzody i bydla ? My w warzywach tez ponosimy straty i to jeszcze wieksze .U mnie okolo 1000 ton ziemniara i z 200 kapusty i zejscie marne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mieszaniec
4 godziny temu, Gość Opelek napisał:

A ja mam takie pytanie czemu covidowe tylko do trzody i bydla ? My w warzywach tez ponosimy straty i to jeszcze wieksze .U mnie okolo 1000 ton ziemniara i z 200 kapusty i zejscie marne .

Bo może któryś z posłów ma i trzeba mu dołożyć ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pankracy
2 godziny temu, Konstantynopolitanczyk napisał:

Boje się takiego scenariuszu że może masę towaru wrócić pozna wiosna spowrotem do gruntu, a co może się z tym wiązać, to szybkie zrównanie się cen młodego ziemniaka że starym

nikt tego na 100% nie wie pogoda ma decydujące znaczenie , ale żeby nie było tak ze na jesiennym wyjdzie się lepiej niż na wczesnym.Zeby sie nie znalazly geniusze co bedą sadzić pod przykrycie więcej jak co roku  bo przecież za okrywane trochę wziął któraś odmiana lepiej mu wyszła to posadzi jej wiecej! a przecież jesiennych nie idzie sprzedać to co sadzimy pod przykrycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość pankracy napisał:

nikt tego na 100% nie wie pogoda ma decydujące znaczenie , ale żeby nie było tak ze na jesiennym wyjdzie się lepiej niż na wczesnym.Zeby sie nie znalazly geniusze co bedą sadzić pod przykrycie więcej jak co roku  bo przecież za okrywane trochę wziął któraś odmiana lepiej mu wyszła to posadzi jej wiecej! a przecież jesiennych nie idzie sprzedać to co sadzimy pod przykrycie

,,Jesiennych nie idzie sprzedać,, i są bez cenne i tak większość pomysli i o tej porze za rok będziemy mieli odmienna sytuacje bo nie wielu będzie chciało trzymać ziemniaka poza kontraktacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...