Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Po założeniu konta jest możliwość wymiany wiadomości prywatnych i bezpośredniego kontaktu z forumowiczami - proszę w ten sposób wymieniać się swoimi danymi osobowymi.

Pozatym zapraszam do korzystania z sekjci ogłoszeń w celu ogłoszenia się - jeśli ktoś szuka nowych odbiorców lub dostawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Gość nedza napisał:

Kolego Slawek powiedz mi w jakim celu mam Ci podać dane kontaktowe. Ja jestem z pod krakowa

Kolego cenie w życiu lojalnosc i tak swój biznes po malu buduje. Chciał bym kontakt żeby w przyszłości pohandlowac z obu polna satysfakcja.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fujara, dlaczego na Sieradzu komorniki zarobią, ja jestem z Sieradza i mam się bardzo dobrze, wczesny skończony z końcem czerwca {10ha), póżnego kopie na przechowalnie(10ha), odbiór mam zapewniony, cena około 40gr/kg, kasa na koncie inwestycje (może nie takie ogromne) w trakcie. W okolicy u znajomych podobnie, więc wytłumacz mi gdzie ten komornik zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
2 godziny temu, Gość Slawek napisał:

Kolego cenie w życiu lojalnosc i tak swój biznes po malu buduje. Chciał bym kontakt żeby w przyszłości pohandlowac z obu polna satysfakcja.

Pozdrawiam 

Kolego Slawek to jak Ci zależy to mój numer licz kropki ....... ......... ..... 0.. ... 0......... .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sieradzak napisał:

Też nie widzę aby jakieś licytacje się tu szykowały. Niektórych fantazja ponosi

Musiałoby być 3-4 lata z rzędu takich cen, żeby poszły licytacje. W tym biznesie to trzeba patrzeć jak się wychodzi średnio w przeciągu 5ciu lat, bywa różnie, każdy wie jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pankracy
4 godziny temu, Gość Podlasin napisał:

Jeszcze deszcz zrobi cenę u nas kombajny wymyte jak do zdjęcia na polach jeziora a ręce w kieszeniach i paznokcie czyste.

jak u was ziemniaki na podlasiu plonują w tym roku,u nas w centrum ok ale nie nasadzone jest aż tyle żeby byly takie tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Podlasin

U nas przetwarzanie Irga Irys i inne białe kremowe odmiany plony tych odmian wczesnych dobre ale odmiany późne i skrobiowe porażka .

3 godziny temu, Gość pankracy napisał:

jak u was ziemniaki na podlasiu plonują w tym roku,u nas w centrum ok ale nie nasadzone jest aż tyle żeby byly takie tanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Mister napisał:

to w końcu są te ziemniaki czy ich nie ma? Co drugi pisze że ma słabe wydajności, a cena porażka

Ziemniaka jest od h... i troche a do tego jeszcze sprowadzają więc cena jest jaka jest. Tajfun Lord Michalina Belaroza będzie co najmniej 50t/h.To że komuś tam nie urosly kompletnie nie wpływa na ogulną ilość. Poza tym jest masa napaleńców którzy planowali zrobić w tym roku majatek na ziemniaczanym interesie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z pomorza
W dniu 3.09.2020 o 05:31, Sieradzak napisał:

Ziemniaka jest od h... i troche a do tego jeszcze sprowadzają więc cena jest jaka jest. Tajfun Lord Michalina Belaroza będzie co najmniej 50t/h.To że komuś tam nie urosly kompletnie nie wpływa na ogulną ilość. Poza tym jest masa napaleńców którzy planowali zrobić w tym roku majatek na ziemniaczanym interesie. 

Zgadzam się w 100%. W przyszłym sezonie "napaleńcy" przerzucą się na ogorki gruntowe i kalafior...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siwy Traktorzysta

Żeby się nie zesrali z tymi ogórkami. W tym roku też było dużo więcej nasadzeń niż rok temu, a pogoda spłatała figla, do tego dołączyły choroby. To nie jest łatwa uprawa, do tego potrzeba kupę pracowników i mieć zbyt na to. 

 

A ziemniaki do żadnego konkretnego sprzętu nie trzeba ani ludzi więc każdy jeden może się porwać na tą uprawę. Sprzedać ziemniaki też można byle gdzie bo ludzie tego dużo jedzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość CVX napisał:

Siwy ty sadzisz ręcznie, kopiesz ręcznie i sortujesz ręcznie.

Nie zły z ciebie dzik chyba przywaliłeś ostatnio w sosnę

Siwy dobrze mówi kopaczke kupisz za 1 tys sadzarkę za 600 Sortownik 2tys 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...