Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Po założeniu konta jest możliwość wymiany wiadomości prywatnych i bezpośredniego kontaktu z forumowiczami - proszę w ten sposób wymieniać się swoimi danymi osobowymi.

Pozatym zapraszam do korzystania z sekjci ogłoszeń w celu ogłoszenia się - jeśli ktoś szuka nowych odbiorców lub dostawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Gość nedza napisał:

Kolego Slawek powiedz mi w jakim celu mam Ci podać dane kontaktowe. Ja jestem z pod krakowa

Kolego cenie w życiu lojalnosc i tak swój biznes po malu buduje. Chciał bym kontakt żeby w przyszłości pohandlowac z obu polna satysfakcja.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fujara, dlaczego na Sieradzu komorniki zarobią, ja jestem z Sieradza i mam się bardzo dobrze, wczesny skończony z końcem czerwca {10ha), póżnego kopie na przechowalnie(10ha), odbiór mam zapewniony, cena około 40gr/kg, kasa na koncie inwestycje (może nie takie ogromne) w trakcie. W okolicy u znajomych podobnie, więc wytłumacz mi gdzie ten komornik zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Slawek napisał:

Kolego cenie w życiu lojalnosc i tak swój biznes po malu buduje. Chciał bym kontakt żeby w przyszłości pohandlowac z obu polna satysfakcja.

Pozdrawiam 

Kolego Slawek to jak Ci zależy to mój numer licz kropki ....... ......... ..... 0.. ... 0......... .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sieradzak napisał:

Też nie widzę aby jakieś licytacje się tu szykowały. Niektórych fantazja ponosi

Musiałoby być 3-4 lata z rzędu takich cen, żeby poszły licytacje. W tym biznesie to trzeba patrzeć jak się wychodzi średnio w przeciągu 5ciu lat, bywa różnie, każdy wie jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pankracy
4 godziny temu, Gość Podlasin napisał:

Jeszcze deszcz zrobi cenę u nas kombajny wymyte jak do zdjęcia na polach jeziora a ręce w kieszeniach i paznokcie czyste.

jak u was ziemniaki na podlasiu plonują w tym roku,u nas w centrum ok ale nie nasadzone jest aż tyle żeby byly takie tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Podlasin

U nas przetwarzanie Irga Irys i inne białe kremowe odmiany plony tych odmian wczesnych dobre ale odmiany późne i skrobiowe porażka .

3 godziny temu, Gość pankracy napisał:

jak u was ziemniaki na podlasiu plonują w tym roku,u nas w centrum ok ale nie nasadzone jest aż tyle żeby byly takie tanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Mister napisał:

to w końcu są te ziemniaki czy ich nie ma? Co drugi pisze że ma słabe wydajności, a cena porażka

Ziemniaka jest od h... i troche a do tego jeszcze sprowadzają więc cena jest jaka jest. Tajfun Lord Michalina Belaroza będzie co najmniej 50t/h.To że komuś tam nie urosly kompletnie nie wpływa na ogulną ilość. Poza tym jest masa napaleńców którzy planowali zrobić w tym roku majatek na ziemniaczanym interesie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z pomorza
W dniu 3.09.2020 o 05:31, Sieradzak napisał:

Ziemniaka jest od h... i troche a do tego jeszcze sprowadzają więc cena jest jaka jest. Tajfun Lord Michalina Belaroza będzie co najmniej 50t/h.To że komuś tam nie urosly kompletnie nie wpływa na ogulną ilość. Poza tym jest masa napaleńców którzy planowali zrobić w tym roku majatek na ziemniaczanym interesie. 

Zgadzam się w 100%. W przyszłym sezonie "napaleńcy" przerzucą się na ogorki gruntowe i kalafior...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siwy Traktorzysta

Żeby się nie zesrali z tymi ogórkami. W tym roku też było dużo więcej nasadzeń niż rok temu, a pogoda spłatała figla, do tego dołączyły choroby. To nie jest łatwa uprawa, do tego potrzeba kupę pracowników i mieć zbyt na to. 

 

A ziemniaki do żadnego konkretnego sprzętu nie trzeba ani ludzi więc każdy jeden może się porwać na tą uprawę. Sprzedać ziemniaki też można byle gdzie bo ludzie tego dużo jedzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość CVX napisał:

Siwy ty sadzisz ręcznie, kopiesz ręcznie i sortujesz ręcznie.

Nie zły z ciebie dzik chyba przywaliłeś ostatnio w sosnę

Siwy dobrze mówi kopaczke kupisz za 1 tys sadzarkę za 600 Sortownik 2tys 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...