Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzychu
2 godziny temu, Gość janek napisał:

Dziś od rana telefon się gotuje! cena ostro w górę na jutro szykuje auto po 3 za worek i to z domu! 

Szalenstwo co z tak ogromną ilością szmalu zrobić ?? faktycznie cena powoduje zawrót głowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xxx gość
3 godziny temu, Gość janek napisał:

Dziś od rana telefon się gotuje! cena ostro w górę na jutro szykuje auto po 3 za worek i to z domu! 

Sprawdż czy przypadkiem nie masz gorączki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Krzychu

Pogoda może jeszcze zrobić cenę chociaż to tylko taka moja skromna obserwacja raz ulewy raz żar z nieba, ja jeszcze kopać nie zacząłem ale byłem sprawdzić dziś po ulewie i wszystko pływa nie tylko u mnie ale i u większości w moich okolicach ( Podkarpackie) pewnie u większości wszystko ok ale są też tacy jak ja i dużo nie uda się zebrać a jak już dawno na tym forum napisałem to za parę groszy nie sprzedam,  u nas cena dziś 4 zł za 15 kg dla handlarza w hurcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2020 o 18:14, Gość janek napisał:

Dziś od rana telefon się gotuje! cena ostro w górę na jutro szykuje auto po 3 za worek i to z domu! 

To po 1 zł goliłeś jak 3 zł i taki zachwyt ze cena w górę.Ludzie opamiętajcie się nie róbcie za darmo bo szkoda was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Sieradzak napisał:

Ja po tym sezonie już rezygnuje z Lili. Strasznie upierdliwa w uprawie.Wydajność podobna jak u ciebie. Nabylem Jurka i bardzo fajna odmiana. 

Lilly w tym sezonie w moim rejonie strasznie dużo miała czarnej nogi i to nawet ta z oryginału, dodatkowo bardzo podatna na rhizoctonie i nierówny kalibraż bulw. Po tym roku nikomu chyba już nie polecę tej odmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zły rolnik

Ja za to zadowolony z lili sadzilem swój materiał chyba już 3 rok po kwalifikacie, plony lepsze niż gali ale mimo 7 którego podlewania nie przekroczy 40-45 t/ha a gala jest tragiczna masa drobnych więcej niż 35 t/ha u mnie nie da a zapowiadało się naprawdę ładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...