Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Optymista
Godzinę temu, Gość Mariusz napisał:

Panowie mam prośbę.  Czy możecie mi powiedzieć jakiego plonu można się spodziewać przy średnio 12 sztukach pod krzakiem  ? Dziękuję za pomoc i odpowiedź 

No natrzepiesz kapuchy za te ziemniaki przy takim plonie  i cenie-pozdrawiam garbatych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Hurtownik napisał:

Chyba to się nazywa głupota a nie duma robić za darmo widać jaki poziom prezentujecie po waszych wpisach!

 

20 godzin temu, Gość Scania esi napisał:

My Sieradzanie dumni jesteśmy i po 3 zł będziemy kopać, i tak był kiedy rekord bo za 1,8 zł też się 15kg sprzedawało. A jak się komuś cena nie podoba to niech nie sądzi. W tamtym roku się zarobiło tyle że starczy na 5 lat. Sieradz będzie przez 5 lat po 5 zł sprzedawał. John Deere za gotówkę z salonu się wzięło.

Hahahaha... Ale się uśmiałem naprawdę dawno tak się nie śmiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

Boże ludzie, poniżej 10 za worek nie dodawajcie ogłoszeń z ziemniakami. Co Wy z siebie robicie 10  to i tak jest granicą opłacalności. A tu handlarzyki się śmieją. Kolega napisał już że jak chcecie to na giełdę jedzcie i po 3 oddajcie i tam skumlec a nie tu na die poniżać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale takie są realja. Wczoraj i pewnie dzisiaj w Łodzi i Kaliszu był armagedon ziemniaczany. Ja skończyłem sprzedaż po 7zl ok 13ale uprzedzając komentarze powiem że nie jestem z tego dumny.Oczywiście że te 10zl to powinno być minimum ale weź to wytłumacz. Giełda to zło konieczne które powinno zostać zlikwidowane. Kupcy idąc do hurtowni się nie targują i potrafią zapłacić nawet 15zl bez szemrania ale po co przecież na placu stoją rolnicy i oddadzą za 5zl i jeszcze załadują.Wiec nawet jeśli powstanie tu jeszcze 10000 stron tego tematu to nic to nie zmieni. Wczoraj gdy odjeżdżałem 5 zł było już normalną ceną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Antek

Generalnie to więcej tu prowokatorów niż konkretnych komentarzy. Obrzucanie się błotem nawzajem nic tu nie wniesie, wszyscy jesteśmy temu winni niestety. Wiecie co to jest urlop? Najwidoczniej nie, pozdrawiam z Morskiego Oka ? wracam na żniwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2020 o 08:27, Gość Master napisał:

Ludzie wybierają mniejsze zło ! Nie wszyscy głosują na obecnego prezydenta tylko dla socialu , ale przede wszystkim za normalnością za rodziną mama + tata+ dzieci , a nie  jakieś LPG+ dalej nie napisze co o tym sadze , bo to niecenzuralne . Zobacz co się dzieje na zachodzie , który odszedł od swoich chrześcijańskich korzeni ! Polskę próbowano zniszczyć wiele razy ale nasz naród ma we krwi walkę i wartości i nikt nigdy nas nie złamie ! 

Gazu od Rosjan nie bo beee, z Norwegii będą sprowadzać niech najpierw Norwegia coś kupi od nas może jabłka? Pederasty zawsze byli i będą czy wy ludzie tego nie widzicie że to PIS kreuje LGBT+ i straszy was żebyście na nich głosowali. Amerykanie będą stacjonować to już wojna czy nie? Więcej polityki w ziemniaku. Giełda Bydgoszcz 12zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rol1
2 godziny temu, Gość Rolnik napisał:

Kolego jak wrócisz na żniwa to zobaczysz gole rajki jak na jesień bo kto ci to wszystko opryska. Zanim coś napiszesz to pomysl

A po co ma pryskać żeby potem oddac za darmo przynajmniej sobie kosztów nie narobi bo wy już poniżej oddajecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koki

 Ja sprzedaje w hurcie 1.40 i nikt nie narzeka ale ziemniak jak jabłko z ciezkiej ziemi a nie syf z piachu co śmierdzi nawozem i opryskami takie dziadostwo co na gieldach jest wyobijane umordowane to możecie po 20 gr sprzedawać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...