Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ScaniaEWI
2 godziny temu, Gość Grzesiu napisał:

TAK, TAK, TAK święta prawda, poza tym nikt wam nie odmawia uprawy ale to wy z północy i Ci drudzy przesiedleńcy ukraińscy z pod wrocławia??? nie potraficie się cenić a wiecie dlaczego??? Ponieważ jesteście już przyzwyczajeni do niskich cen na zbożach, QQ, burakch i rzepakach wiec jak tylko dostaniecie się do ziemniaków to potraficie przemysłowe na giełdy PIAST, RENK przywieść i zepsuć  cenę byle co jakiś grosik na wódkę się ostał ot cała prawda o was!!! łódź białe 102zł/15kg zółte 9zł

????????? strefa niskich cen ukraińskich przesiedleńców na ziemiach odzyskanych ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
4 godziny temu, Gość Esi napisał:

Brawo. Zróbcie 2 zł za wór albo Zająca i tak garb i tak... Żenada ze rolnicy nie szanują swojej CIĘŻKIEJ PRACY. 

Taką cenę zrobił Sieradz bo opanował całą Polskę więc bij brawo sobie i swoim ziomkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość ScaniaEWI napisał:

????????? strefa niskich cen ukraińskich przesiedleńców na ziemiach odzyskanych ??????

Nie cwaniakuj bo teraz sam Wieluń i Sieradz na Targpiascie  i przypomnieć ci dzisiejsza cena? Na uj jezdzicie na Wroclaw, taki kozak jestes a nie masz stałych odbiorcow zeby z domu brali? Ja tam jade tylko jak musze a rzadko musze. Wy jednym ujem jesteście robieni razem z sieradzakami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

. PANOWIE NIE OGŁASZA JCIE SIE ZE ŚMIESZNYMI CENAMI 6 CZY 8 ZL ZA WOREK JAK CHCECIE PO TYLE SPRZEDAĆ TO JEDZCIE NA GIEŁDĘ I ZA 3 NAWET ODDAJCIE ALE NIE PSUJCIE CENY TU I TAM. Ludzie tyle samo kupią i zjedzą czy będzie 6  czy 15 zł worek zrozumcie POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Scania esi

My Sieradzanie dumni jesteśmy i po 3 zł będziemy kopać, i tak był kiedy rekord bo za 1,8 zł też się 15kg sprzedawało. A jak się komuś cena nie podoba to niech nie sądzi. W tamtym roku się zarobiło tyle że starczy na 5 lat. Sieradz będzie przez 5 lat po 5 zł sprzedawał. John Deere za gotówkę z salonu się wzięło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hurtownik
7 godzin temu, Gość Scania esi napisał:

My Sieradzanie dumni jesteśmy i po 3 zł będziemy kopać, i tak był kiedy rekord bo za 1,8 zł też się 15kg sprzedawało. A jak się komuś cena nie podoba to niech nie sądzi. W tamtym roku się zarobiło tyle że starczy na 5 lat. Sieradz będzie przez 5 lat po 5 zł sprzedawał. John Deere za gotówkę z salonu się wzięło.

Chyba to się nazywa głupota a nie duma robić za darmo widać jaki poziom prezentujecie po waszych wpisach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał

Również z domu hurt 10-12  detal wiadomo drożej. Podziwiam tych co po 6 sprzedają. Wolę sprzedać z 3 ha w dobrej cenie niż z 15 za parę groszy i się narobić. Ale ludzie są tak pazerni że nie widzą jak traca swoje zdrowie za bezcen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kalisz
2 godziny temu, Gość Rafał napisał:

Również z domu hurt 10-12  detal wiadomo drożej. Podziwiam tych co po 6 sprzedają. Wolę sprzedać z 3 ha w dobrej cenie niż z 15 za parę groszy i się narobić. Ale ludzie są tak pazerni że nie widzą jak traca swoje zdrowie za bezcen. 

No co wy tak cene zawyzacie, na kaliszu 4 zł towar płacilem, jak malowany, 50 aut z towarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz

Panowie mam prośbę.  Czy możecie mi powiedzieć jakiego plonu można się spodziewać przy średnio 12 sztukach pod krzakiem  ? Dziękuję za pomoc i odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
16 minut temu, Gość Mariusz napisał:

Panowie mam prośbę.  Czy możecie mi powiedzieć jakiego plonu można się spodziewać przy średnio 12 sztukach pod krzakiem  ? Dziękuję za pomoc i odpowiedź 

60t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fujara
20 minut temu, Gość Mariusz napisał:

Panowie mam prośbę.  Czy możecie mi powiedzieć jakiego plonu można się spodziewać przy średnio 12 sztukach pod krzakiem  ? Dziękuję za pomoc i odpowiedź 

To zależy ile jeszcze urosną. 12 szt x 50 gram średnio na bulwę x 4 krzaki na metrze kwadratowym daje jakieś 24 tony z ha. Ale jak średnia waga bulwy będzie około 100 gram to wyjdzie 48 ton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
9 minut temu, Gość Gość napisał:

60t

Jak obliczyłeś te 60 ton? Może to być 5 czy 10 zależy od wielkości bulw. A na marginesie kto stawia tak oczywiste pytanie? Chyba jakiś działkowiec i to początkujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...