Skocz do zawartości

Ceny czereśni 2019


Gość TSA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czeresniak

Po 200 to klatkowac można jak przez chwile towaru zabraknie...

I nie ma się czym podniecać...

Realnie do wzięcia 150...czereśni dużo...

Z jakością roznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na broniszach dużo czereśni różnej jakości...chłodnia też jest

 

Jeśli masz super kordie i Reginę do 15....ale klatkujesz....

 

 

Najpierw schodzi tania,potem to co znają czyli kordia,Regina a potem wynalazki....za sweetheart możesz cenić 12 ale ostatnie giełdy są slabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej alejce przy łapkach o tej godzinie tak to wygląda, zrób tam zdjęcie o 2-3 w nocy. Po co w ogóle tam jechać w niedziele przed południem, no  chyba że ktoś idzie do pracy w poniedziałek i musi rozdać za darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Kupiec

Tak, nie ma ceny. Za badziewie nie ma ceny, za ładny towar z drzewa jest 14-15, a osłony 30+ i 19zł.

Tylko trzeba mieć to komu podać i znać kupców co biorą taki towar. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czeresniak

Mhy....po 14-15...na sztuki z osobówki....i jeszcze trzeba nie lubić własnej żony by cały dzień klatkowac...

 

Wożę po tonie....zbiory w toku i jeszcze potrwają minimum 10 dni...

 

Dziś po 12....

 

Tak...była dziś i po 250....chętnych nie widziałem więc bajki o jednorożcu opowiadaj dzialkowcom

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czeresniak

Obok mnie stal z tym ładnym i widziałem ile podaje...plastik na godzinę...

 

Towar jest ok...nie mam czasu to y sprzedawać cały dzień bo już następna się rwiem...

Nie przyjeżdżam osobówka z15 skrzynkami...

 

I przestań te koty wciskać bo jestem codziennie i widzę jak płacą te 15 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec

Ja też jestem codziennie i widzę jak można kupić ładny towar na 12zł, jak średnie to dla kogoś ładne to tak, można kupić na 12zł. To co dla mnie ładne to kosztuje 14-15 i tyle płacę biorąc do 10 skrzynek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec
W dniu 22.07.2019 o 22:10, Gość Czeresniak napisał:

Aż do 10....

 

Gruby kupiec hehe....prawdziwy hurtownik

 

Taki śrut gonie po 12....może być???

received_2782436688437153.jpeg

Za taki kolor to i te 12 za dużo. O czym ty w ogóle dyskutujesz. Nic dziwnego, że nie ma dla ciebie ceny 14 czy 15 skoro chciałbyś brać tyle za czerwone stoccato czy jakiegoś sweethearta. 

 

PS. Ciesz się, że jeszcze tacy kupcy jak ja są i bawią się w ten handel, bo bez takich jak ja nie ma hurtownika ani ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czeresniak
2 godziny temu, Gość Kupiec napisał:

Za taki kolor to i te 12 za dużo. O czym ty w ogóle dyskutujesz. Nic dziwnego, że nie ma dla ciebie ceny 14 czy 15 skoro chciałbyś brać tyle za czerwone stoccato czy jakiegoś sweethearta. 

 

PS. Ciesz się, że jeszcze tacy kupcy jak ja są i bawią się w ten handel, bo bez takich jak ja nie ma hurtownika ani ciebie. 

Mądrego dobrze posłuchać....szkoda tylko ,że nie jesteś

To Lapins ekspercie...na szczęście podałem na raz 80 plastików po 12 bo z takim kupcem jak Ty sprzedawanym do października

Kupuj dalej czarna przejrzała kordie i Reginę z chłodni

 

 

Dyskusje z Tobą uważam za zakończona...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec

A wiesz, że ten kto wziął te 80 plastików to musi je komuś sprzedać takiemu jak ja? To dziękuj Bogu, że nadal są tacy kupcy, bo niedługo nie będzie ich wcale i wstawisz wtedy grzecznie na grupę po ile ci powiedzą, i kasę dostaniesz też wtedy kiedy będzie im się podobało. Nie będziesz chciał wstawić to wysypiesz do rowu, bo nie będziesz miał gdzie sprzedać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...