Skocz do zawartości

Ceny czereśni 2019


Gość TSA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czeresniak

Nie mają jakości u producentów w stylu 3 rzadki za stodoła....a takich większość

Przecież czereśni się nie tnie i nie pryskA...

Bo jak się tnie to nie owocuje....

 

I my co mamy...od 3do7 w nieurodzajny roku

 

Zgroza

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec

Ja na giełdach ładnych czereśnie nie widzę wcale. Wszystko jest spalone słońcem, zmęczone takie. A już żeby ktoś miał towar taki naprawdę 28 i w górę to prawie nierealne. A tego pomieszanego badziewia 22-26 to nikt nie chce i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czeresniak

Mróz,susza,upał,monsun....jest co jest

Do tego muszka i choroby

 

Nie jestem zadowolony z jakości w tym roku...choć zrobiłem wszystko co mogłem...

 

Matka natura nie dała i już...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czeresniak
W dniu 23.06.2019 o 17:13, Gość Pioter napisał:

15dni ludzie opier..... co mają, bo walą wszystko za koleją i gwarantuje że będzie 200 paka, tak że luzik dajmy się wyczyścić trzaską

Jeszcze 5 dni....myślisz,że Twoja prognoza się sprawdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grójec
1 godzinę temu, Gość Czeresniak napisał:

Jeszcze 5 dni....myślisz,że Twoja prognoza się sprawdzi?

Nie mój tamten wpis, ale pozwolę się wtrącić, będzie cena, spokojnie, tylko mało kto będzie miał już towar. Oczywiście mowa tu o towarze takim jaki jest potrzebny, 28 w górę, a nie pomieszane badziewie 22-26.

 

Kordia spod osłon zapłaci 15zł/kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie na broniszach sprzedaje kordię po 10 zł kg bez zadnego problemu w ciągu godziny. warunek bez robaka i gruba.  i nie dziwne ze dziś nawet cenili grubą reginę po 8 zł tylko ze sam robak w środku. i tacy psują cene. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czeresniak

Za czenam zbiory po niedzieli.,

Jakość nie jest rewelacyjna....robaka i zgniłka brak .

 

Woda non stop.,.mimo to nie ma wielkości....

 

Obstawiam...mroz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Producent

Czeresnia nie ma smaku i to jest tez problem.Ogolnie jest robak i nie gadaj ze po 10zl zaplaca bo ladny towar pomimo,ze gruby dostaniesz 9zl max,ale musi byc igla na ten moment 28+,zaraz stanie to swinstwo bo inne rzeczy sie zaczynaja,nie ma jakosci=nie ma kasy-proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisze po ile sprzdaje. Nie produkuje badziewia, a czy ktos wierzy to jego sprawa. Pisze realna cene jaka mozna wziac za towar extra. A 3/4 placu to zebrac i prosto do lasu...robal robal robal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czereśniok
2 godziny temu, Gość Gsm napisał:

Ja pisze po ile sprzdaje. Nie produkuje badziewia, a czy ktos wierzy to jego sprawa. Pisze realna cene jaka mozna wziac za towar extra. A 3/4 placu to zebrac i prosto do lasu...robal robal robal

Potwierdzam za ładnie urwana gruba NIE robaczywą kordie 10 zł jest do wzięcia

Pozdrawiam producentów badziewia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukasz
2 godziny temu, Gość Czereśniok napisał:

Potwierdzam za ładnie urwana gruba NIE robaczywą kordie 10 zł jest do wzięcia

Pozdrawiam producentów badziewia:)

W imieniu wszystki producentow badziewia Dziekujeny:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem poznańska poszła po 120 a regina po 165. za regine to nawet cenili 13 zł ale to byłą prawdziwa czresnia. czy sprzedał i po ile to nie wiem bo odjechałem. ale jak coś ładnego to szukali i płacili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  mowie co bylo wczoraj, proponuje czytac ze zrozumieniem. A wiadomo ze bronosze to 2 godziny robia roznice. Troche wiecej czeresni to strach i panika.... chlop ceni 8 zl za ladna czeresnie, pytam co tak tanio cenisz...a on..a panie a da kto wincyj... wiec wina za spadek ceny lezy tylko i wylacznie po stronie sprzedajacego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...