Skocz do zawartości

Ziemniaki wczesne


Gość Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Gosc

Jak w innych regionach wygląda sytuacja na polach? małopolskie już pola gotowe do kopania, ale wjechać można będzie nie prędko.

Słyszałem, że w łódzkim susza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Młody z
W dniu 17.05.2019 o 13:37, Gość Handlarz napisał:

Za tydzień młody będzie po 2zł.

Widzimy się za tydzień żeby ktoś mi przyznał, że jestem prorokiem ?

No i co jasnowidz dzisiaj giełdy 3 zł w górę i towaru brak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Handlarz
2 godziny temu, Gość Młody z napisał:

No i co jasnowidz dzisiaj giełdy 3 zł w górę i towaru brak 

Nie wziąłem pod uwagę, że w większości rejonów naszego kraju spadnie 100-200mm deszczu na metr kwadratowy. Gdyby pogoda była normalna to byłoby poniżej 2zl, ale nie ma co gdybać. Południe kraju pod wodą więc tam chyba już po kopaniu i wszystko zgnije, ale obstawiam, że poprawa pogody przyniesie bardzo duży spadek cen ponieważ już wszyscy czekają bo plon jest, ale nie ma jak wjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc
W dniu 23.05.2019 o 13:39, Gość Handlarz napisał:

Nie wziąłem pod uwagę, że w większości rejonów naszego kraju spadnie 100-200mm deszczu na metr kwadratowy. Gdyby pogoda była normalna to byłoby poniżej 2zl, ale nie ma co gdybać. Południe kraju pod wodą więc tam chyba już po kopaniu i wszystko zgnije, ale obstawiam, że poprawa pogody przyniesie bardzo duży spadek cen ponieważ już wszyscy czekają bo plon jest, ale nie ma jak wjechać.

Chłopaku przeczysz sam sobie, południe kraju topi a wszyscy maja plon. Dobrze ująłeś nie ma co gdybać. Jak utrzyma się dwa zlocisze to bedzie niezle, narazie jest 3-3.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cyngiel
W dniu 21.05.2019 o 22:00, Sieradzak napisał:

No ale weź i wytłumacz jednemu czy drugiemu. Nie bo muszę już kopać bo Krasoń bo to bo tamto. Ja tego nie rozumiem mam 18ha i mogę pole pod kapuste zostawić a ten co ma 50 to go na to nie stać. W zeszłym roku też nie kopalem młodych w czerwcu bo za 5zl mi się nie chciało towar się przewalil i zacząłem pod koniec lipca po 8-9 za elegancki towar. Za piatala zawsze zdążę sprzedać. 

?No tak a najgorsi to już Ci co jak by mogli to by w drodze wsadzili no bo w rowie to wiadomo że już posadzone ? a teraz płacz że wody nie ma gdzie spuścić no bo ziemniaki w rowie rosną od takie to Polskie buradztwo niby inteligentni ludzie ale słoma z butów wystaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Bimber

Moje spostrzeżenia wiele osób w tym roku narodziło starej sadzonki i jak jadę moim rejonem kaliskim to widzę jak pytał wychodzi średnio co 60 cm u co niektórych a tych co niektórych to nawet dużo bardzo duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Bimber napisał:

Moje spostrzeżenia wiele osób w tym roku narodziło starej sadzonki i jak jadę moim rejonem kaliskim to widzę jak pytał wychodzi średnio co 60 cm u co niektórych a tych co niektórych to nawet dużo bardzo duzo

To dobrze, grubsze urosną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...