Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ziemniaki wczesne


Gość Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Grunt to jest podocznie nazywany ten bez zadnych okryc. To wedlug ciebie ten bez okryc to jaki jest?  Nazwijmy normalnie po imieniu tunele, potem okrywy plaskie folia czyli preferka i agryle czy jak inni mowia flizelinna a na koncu wczesny grunt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AB ziemniak
1 godzinę temu, Dynamit napisał:

Dzisiaj byłem z młodym ziemniakiem na Broniszach. Wczoraj sprzedawalo się po 5,50. Dzisiaj minimum 6zl.

Skąd jesteś? Tunel czy pole? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Handlarz napisał:

Dzisiaj 3zł i towaru na giełdach do oporu, także moja wizja stacje się faktem.

Mam dalej prognozować jak będą wyglądały ceny? 

Cyganeczko, minąłeś się z powołaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Podatek płacić
5 godzin temu, Gość Handlarz napisał:

Dzisiaj 3zł i towaru na giełdach do oporu, także moja wizja stacje się faktem.

Mam dalej prognozować jak będą wyglądały ceny? 

??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anioł

Nie popuszczajcie już w.... cena będzie bo nie ma skąd przywieź, w Rumunii kolejki i nie tylko Polskie tiry bo Francuskie, Niemieckie też ładują więc wiecie delikatnie nie zmarnujcie tego roku proszę was ??  bo następnego nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malorolny

Jeżeli pozbędziesz się rolników z Sieradza, Wielunia i tych okolic oraz z Oleśnicy to cena się utrzyma.

Proponuję zamknąć ich w stodołach na klucz, wtedy cena będzie stabilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc
Godzinę temu, Gość Malorolny napisał:

Jeżeli pozbędziesz się rolników z Sieradza, Wielunia i tych okolic oraz z Oleśnicy to cena się utrzyma.

Proponuję zamknąć ich w stodołach na klucz, wtedy cena będzie stabilna.

Ja bym wypuszczał jednego dziennie, przed kopaniem chłosta żeby nie opuszczał ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Sieradza i nie można wszystkich wrzucić do jednego worka. Nic jeszcze nie kopie i jak cena będzie nadal tak lecieć w dół to kopal nie będę. Pole pod kapusty zostawilem i nigdzie mi się nie spieszy. Jednak chciałbym zaznaczyć że nie tylko na Sieradzu rosną ziemniaki i nie tylko nasi opuszczają ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc
30 minut temu, Sieradzak napisał:

Ja jestem z Sieradza i nie można wszystkich wrzucić do jednego worka. Nic jeszcze nie kopie i jak cena będzie nadal tak lecieć w dół to kopal nie będę. Pole pod kapusty zostawilem i nigdzie mi się nie spieszy. Jednak chciałbym zaznaczyć że nie tylko na Sieradzu rosną ziemniaki i nie tylko nasi opuszczają ceny. 

Żeby wszyscy tak robili to by była cena, nie oszukujmy się, ale wasze strony szybko kucają z ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale weź i wytłumacz jednemu czy drugiemu. Nie bo muszę już kopać bo Krasoń bo to bo tamto. Ja tego nie rozumiem mam 18ha i mogę pole pod kapuste zostawić a ten co ma 50 to go na to nie stać. W zeszłym roku też nie kopalem młodych w czerwcu bo za 5zl mi się nie chciało towar się przewalil i zacząłem pod koniec lipca po 8-9 za elegancki towar. Za piatala zawsze zdążę sprzedać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...