Skocz do zawartości

Ziemniaki wczesne


Gość Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Andrzej

nie ma ziemniaka rumunskiego jest cena kto im sprzedajjak oni kupuja o e nikt moze 8 lat temu ja sam sprzedawalem im ziemniaki ale to bylo 0,17 gr jak oni kukuja od nas to po groszowkach a jak oni woza to po złotówkach ale to juz wiadomo bedzie jak w tamtym roku poczatek kopania z pod foli 60gr i powiedza na hurtowniach ze niechca bo rumunski jest ładny i idzie za polskiego jak w tej chwili sprzedaja ziemniaki jak buty i idzie za polskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość konsument
6 minut temu, Gość Siwy Traktorzysta napisał:

Gdyby nie Rumun to cena młodych ziemniaków byłaby przyzwoita, a przez te rumuńskie gówno cena szybko sięga dna.

Kolego to nie wina młodego romuna to wina tych z małopolskiego i łódzkiego bo oni chcą jeszcze raz po ziemniaku posadzić kalafior i brokuł i sprzedaję za darmo żeby oczyścić pole. Po tym wczesnym ziemniaku cena wraca do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MNICH

Panowie i panie jest wolny rynek i Rumuny mają prawo przywozić ziemniaki do Polski jesli tylko spełniają wszystkie normy, jesteśmy w UNII to oco ten płacz chcieliście Unii to jest. Jest też druga strona medalu właśnie jesień, jeśli koledzy z Rumuni nie przyjadą po nasze pyrki to sami dobrze wiecie ci się dzieje po prostu TRAGEDIA na naszym rynku ziemniaczanym. Morał z tego jest taki za dużo sadzimy i potem jest problem, ograniczcie nasadzenia o 50% i problem zniknie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc
42 minuty temu, Gość MNICH napisał:

Panowie i panie jest wolny rynek i Rumuny mają prawo przywozić ziemniaki do Polski jesli tylko spełniają wszystkie normy, jesteśmy w UNII to oco ten płacz chcieliście Unii to jest. Jest też druga strona medalu właśnie jesień, jeśli koledzy z Rumuni nie przyjadą po nasze pyrki to sami dobrze wiecie ci się dzieje po prostu TRAGEDIA na naszym rynku ziemniaczanym. Morał z tego jest taki za dużo sadzimy i potem jest problem, ograniczcie nasadzenia o 50% i problem zniknie sam.

Ograniczymy to przywiozą z Niemiec Belgii maroka Grecji Chin czy innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnich co ty piepszysz jakie normy? Przeciez ten ziemniak od rumunow to jest taka zbieranina i jak by zaczeli tak ich kontrolowac jak nas to nawet kilogram by nie przyjechal do polski

Bartek nasz jest nie dobry bo to sa te wszystkie odmianowe wynalazki zeby jak najwczesniej a jak sie zacznie kopanie lorda denara to, to jest smak ziemniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kolo

Piorin zrobił ostatnio nalot na szydłów, świętokrzyskie walił mandaty po 5tys zł za pryskanie randapem w sadzie miedzy 6 rano a 18,k**wa nawet dronami napierdalali po okolicy i o dziwo wszystko działo sie w sobote,teoretycznie wolne.z drugiej strony inspekcja transportu bada busy na przeładowanie i wali mandaty po 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Akurat Kołodziejczaka proponuje w spokoju zostawić bo on jako jeden z nielicznych robi coś dla polskiej wsi. 

Wasze PoPisy, PSL, SLD i kukizy mają Was głęboko nie powiem gdzie ?

A że Kołodziejczak ciągle działa to wystarczy śledzić profil AgroUnii na Facebooku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej
16 godzin temu, Gość Młody ziemniak Oleśnica napisał:

Giełda Wrocław dzisiaj młody polski ziemniak 4 zł zaznaczam polski 

Ciekawe bo ja widziałem po 8 a Rumun koło 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Dolny Śląsk
21 godzin temu, Gość Młody ziemniak Oleśnica napisał:

Giełda Wrocław dzisiaj młody polski ziemniak 4 zł zaznaczam polski 

To ja nie wiem jak ja sprzedałem w niedzielę nad ranem po 4,5zl. Wy to kiedyś nauczycie się sprzedawać tak jak trzeba czy tylko cenę potraficie pierdolilć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...