Skocz do zawartości

Siew marchwi i pietruszki


Gość Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Gość kujawy

Po ile sprzedajecie na brudno obecnie.? Mam propozycję po 2zl i sie zastanawiam a do dam że towar naprawdę ładny choć niepedzony, na wczesna. Tak coś myślę że na jesień będzie cena bo ładnego towaru to ciężko znalesc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Gość kujawy napisał:

Po ile sprzedajecie na brudno obecnie.? Mam propozycję po 2zl i sie zastanawiam a do dam że towar naprawdę ładny choć niepedzony, na wczesna. Tak coś myślę że na jesień będzie cena bo ładnego towaru to ciężko znalesc. 

Sprzedałem 2-2,5zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość on centrum
2 godziny temu, Gość Zły rolnik napisał:

Ta cene pewnie handlarz pisal pelno ich tutaj.

pewnie tak,kupic po 1,5 i sprzedac myta po 3,5 i na brud od rolnika 15% bo drobna i gruba to na wyrzucenie ale jakos nikt nie odwozi odpadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brud od rolnika?  Zarzekał się że ma piękna i że 5 %to za dużo... Wyszło 40 % zgnitych. A taka piękna pietruszkę ma. Chłop nie jest w stanie ocenić na brudno procentu. Kto sam  nie sprzedaje mytej nie uwierzy.. Jakie cuda po myciu wychodzą. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość producent warzyw
9 minut temu, Gość Pan napisał:

Brud od rolnika?  Zarzekał się że ma piękna i że 5 %to za dużo... Wyszło 40 % zgnitych. A taka piękna pietruszkę ma. Chłop nie jest w stanie ocenić na brudno procentu. Kto sam  nie sprzedaje mytej nie uwierzy.. Jakie cuda po myciu wychodzą. Pozdrawiam 

Nie każda gnije .....

Kolega wyżej miał na myśli odpad kalibrowy. Bo fakt jest taki że nikt nie odwozi drobnej i grubej tylko potrącenia kazdy chce robic procentowe. A fakty sa takie ze ten odpad jest w wiekszosci podawany dalej.Za mniejszeą kase ale jednak.

Na 40 procentowy odpad to towar musi byc bardzo słabej jakosci a tego nie da sie ukryc,to widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 2 weeks later...
Gość Gość z centrum

Ja napisałem prawdę po ile sprzedałem niepotrzebnie wyzwano mnie od handlarzy. Siejcie takie połacie jak dotychczas i nie liczcie na cenę. Napisaliście tyle ha we wnioskach, że nikomu się pietruszka nie bedzie opłacać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość kujawy

To że ty nieszanujesz swojej pracy to nie znaczy że problem jest w ilości. Gdyby wszyszczy umieli liczyć i trzymali cenę anie panikowali to ceny byłyby inne. Sami się wykończycie może to i dobrze bo zostaną normalni którzy chcą zarobić a nie narobić sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Gość z centrum napisał:

Ja napisałem prawdę po ile sprzedałem niepotrzebnie wyzwano mnie od handlarzy. Siejcie takie połacie jak dotychczas i nie liczcie na cenę. Napisaliście tyle ha we wnioskach, że nikomu się pietruszka nie bedzie opłacać 

Wrzuć foty jaki towar miałeś że sprzedałeś po tak niskiej cenie,to ze tak tanio sprzedałeś nie oznacza ze taka jest cena......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...