Skocz do zawartości

Siew marchwi i pietruszki


Gość Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość paweł
W dniu 3.01.2021 o 16:36, Gość Warszawiak napisał:

Jak tam u was z zejściem pietruchy? U nas na Warszawie towar myty jak krew z nosa idzie. A ludzie się do zasiewów pala na Warszawie jak rok temu. 

A gdzie ty kolego w Warszawie te zasiewy widzisz? Zobacz kto stoi na Broniszach, cała Polaka typu ele, tki i reszta zbieraniny. Sam mam gospodarstwo na granicy Warszawy i tu na polach to człowieka ze  świecą szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Gość pan. napisał:

witam . panowie ma ktoś jakąś radę jak domyć pietruszkę z okolic pińczowa? ta ziemia tak się trzyma a jak przytrzymam na wstępnej to się śina robi. 

Wstaw fotkę po oplukaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warszawiak
19 godzin temu, Gość pan. napisał:

witam . panowie ma ktoś jakąś radę jak domyć pietruszkę z okolic pińczowa? ta ziemia tak się trzyma a jak przytrzymam na wstępnej to się śina robi. 

Musisz kolego na szczotkarce przytrzymać trochę, a na wstępnej niech tylko przeleci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Warszawiak

Mam pytanie, sial ktoś z was marchew speedo podkielkowana? Siałem do tej pory zwykła a zakupiłem kilka podkielkowanych i zastanawiam sie jakie są opinie o pod kiełkach speedo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik małopolskie

Kolego warszawiak,siałem speedo podkiełkowaną i ta zwykłą i tak szczerze powiem że nie było jakiejś zauważalnej różnicy, przynajmniej u mnie. Najlepiej spróbuj u siebie zasiać zwykła i podkiełkowaną i zobaczysz jak to u Ciebie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
16 godzin temu, Gość Małopol napisał:

Miał ktoś może już do czynienia z odmianami typu Dailyyance, Allyance i Brillyance z nunhems? Czy są w ogóle warte zachodu?

Miałem Brillyance w tym roku i powiem że jest ok, myje się ok po terminie nie robi guli u dołu, dobrze i równo kiełkowała, ma dobrą choć nie za wysoka nać, brak zielenienia główki i rdzenia, nie rosną rozdwojone, trochę trzeba uważać na alternarioze w końcówce sezonu. Jak Cię będzie coś jeszcze interesować to pisz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...