Skocz do zawartości

Siew marchwi i pietruszki


Gość Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

3 godziny temu, Gość Xyz napisał:

Witam. Jak zejście marchwi przemysłowej? Bo słyszałem że zakłady po 14 listopada na dobre ruszają. Czy to prawda? 

Kolego nadzieja to matka głupich. Ja nie mogę sprzedać kapusty bo mówią że ruszą po 15-stym ponieważ teraz robią co innego. Wam mówią że z pietruszką, marchwią, cebulą ruszą po 15-tym. Logiki to się nie trzyma, same wykręty. Tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Tobą niech przyjdzie mróz od 15. 11 i to mocny. Kolego kapustę też mam ale zbyt się urwał wraz z obostrzeniami na gastronomię tak więc czeka na zakończenie,, pandemii,,. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gość Xyz napisał:

Zgodzę się z Tobą niech przyjdzie mróz od 15. 11 i to mocny. Kolego kapustę też mam ale zbyt się urwał wraz z obostrzeniami na gastronomię tak więc czeka na zakończenie,, pandemii,,. 

To znaczy czeka na talerzówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
W dniu 1.11.2020 o 17:36, Gość henio. napisał:

 Witam. Ile tak realnie mozna  dostać za ładną, handlową, pietruszkę na brudno , kopaną do skrzyń. Chodzi mi o południe kraju.  Pozdrawiam.

A max 1zl. i to nie prosto z kombajnu tylko przebrana i nadająca się do mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W tym roku narosło dużo, towar ładny, prosty, trochę zgnitej jest, ale nie ma tragedi. Cena nie powala, brudna złotówkę płacone po wymyciu. Za chętnie nie biorą, szału w tym roku nie ma z pietrucha. A na polach jest tego chyba tyle co rok temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość swietokrzyskie
11 godzin temu, Gość Młody rolnik napisał:

Wiecie kto przyjmuje jeszcze marchew bez kontraktacji

pewnie nikt.problem jest sprzedać z kontrakatacji A z jakiego regionu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość Wojtek z łódzkiego

Sam korzystam z usług, ponieważ nie mam maszyny do siewu precyzyjnego. Ale termin siewu ustalam pod koniec marca, nie na początku grudnia...

Mam kolegów, którym wnioski pisała prywatna firma i tam po 5 ha po pietruszki popisane. I siej i płacz. Taki biznesplan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Kujawy
W dniu 4.12.2020 o 13:22, Gość Gość też z centrum napisał:

Nie zapominaj, że niektórzy muszą mimo braku opłacalności siać bo takie są zobowiązania 

Dla mnie niech sieją. Rynek zweryfikuje ich wytrzymałości bo nie zanosi się na poprawę opłacalności  w przyszłym roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...