Skocz do zawartości

Siew marchwi i pietruszki


Gość Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość swietokrzyskie
2 godziny temu, Marek87 napisał:

Na przemysl nie posiadam jeszcze tak zaawansowanych struktur. Mam zamiar jeszcze marchwi posiać do tego ogórek gruntowy i koperek. Wczoraj wypowiedzenie z pracy otrzymałem duża międzynarodowa firma kryzys się zaczął 

Skąd kolego jesteś może byśmy współpracę nawiązali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Gość swietokrzyskie
7 godzin temu, Marek87 napisał:

Okolice Piotrkowa Trybunalskiego. U mnie gmina połową jest największym producentem trzody, drugą połowa to uprawa warzyw. Osobiście wyszedłem kilka lat temu z trzody. Jaka współpracę masz na myśli?

Odbiór warzyw przemysłowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
W dniu 1.04.2020 o 00:42, Gość on rolnik napisał:

Jak zejście pietruszki.....mam zamiar kopac pod koniec tygodnia jak bedzie komu oczywiscie.

Też miałem zamiar, bo przecież święta, sałatki jarzynowe:) A tu cisza w eterze. Nadzieja umiera ostatnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość

Jest takie jedno powiedzenie sprawdzające się od lat " IM GORZEJ TYM LEPIEJ" nie wszystko się każdemu uda i sprzedaję się za rozsądne pieniądze i kręgosłup zdrowszy bo nie trzeba tyle ton przewalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łódzkim susza, pietruszka bez podlewania całą infrastrukturę mam położona tylko deszczowni nie ma mi kto przywieźć do kraju brak kierowców przed świętami. Sprzedający obiecuje że po Wielkanocy dojedzie szczęście że nasiona W suchym leżą więc chyba im nic nie będzie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Kola napisał:

Jak tam wschody i czy duże zasiewy? 

Wschody o dziwo na poziomie 75-80%. Sialem podkielkowana gdy jeszcze bylo troche po lutym wilgoci w glebie. U mnie zasiewy w okolicy jak w tamtym roku. Mają deszczownie i liczą ze sie odkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem siałem marchew na dobrej ziemi z ograniczonym dostępem do wody cześć na 2cm a część na 3 poszła odmiana Warmia. Moje pytanie jest takie czy ta co głębiej została zasilana wyjdzie? Dzięki za komentarze typu sieje pierwszy rok. Nie sieje pierwszy rok marchwii tylko zawsze siałem na lżejsze glebie i brak doświadczenia co do mocnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...