Jump to content

Siew marchwi i pietruszki

Guest Wojciech

Recommended Posts

• Replies 864
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak wywrozyles z kart?

Posted Images

Guest rolnik

Ja też sieje jeden areał od kilku lat,każdego warzywa. A skoczki wcześniej czy później odpadają z płaczem.Najlepsze jest to że nowi nie mają czym zasiać i zebrać a planują po kilka ha !!! Później przychodzi jeden z drugim i pyta czemu tak drogo ?! Śmieszne jest też to że przeważnie ci co nie mają sprzętu chcą mieć pierwsi zasiane !!!

Jeżeli ten rok będzie normalnym rokiem z opadami to życzę powodzenia nowym plantatorom !!!

Guest Statek

Dlaczego myślisz że skoro jestem nowy to nie mam maszyn? Kupiłem nowy siewnik i kombajn a do tego mam zamówione dwie deszczownie. Patrząc na ceny to myślę że warto w to wchodzić

Guest Miszczu

U nas też wszyscy sieją jak szaleni. Somsiad zasiał już 15 ha i planuje kolejne 20. Ja miałem w zeszłym roku 5 i dalej będzie 5 ha. Czekam w tym roku na dużą korektę ceny, bo inaczej będzie jak z jabłkami czyli płacz i lament. 

Guest rolnik

To że dużo zasiane nie oznacza że będzie dużo zebrane druga sprawa to jakość towaru. Jak słyszę o ołomunie i berlinskiej to juz wiem ze ktos idzie na ilosc nie na jakosc !

Siew i uprawa pietruszki to drogi interes tak samo ładnej marchwi.  Życze wszystkim udanego plonu i handlu .