Skocz do zawartości

FreshLand z Opola


Gość Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mocno sortuja nie wprowadzaj ludzi w błąd! Zabierają jabłko a później wypłacaja po 5gr nawet nie cenie przemysłu, nie wspomnę o brakujących kilograma h i skrzyniach. Ponad 20 osób juz do mnie dzwonilo, a jest dużo więcej. Uważać a jak ktoś chce ryzykować pisać umowę i wszystkie szczegóły na niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy Szanownych Państwa o niepublikowanie informacji jak na załączonym obrazku w serwisie ogłoszeniowym, ponieważ nie stanowią one oferty handlowej.

Tego typu informacje / ogłoszenia, zgodnie z Regulaminem serwisu ogłoszeniowego, będziemy usuwać.

Do publikacji wiadomości i opinii służy Forum i tutaj prosimy prowadzić dyskusję.

Portal ogłoszeniowy IGRIT.PL nie jest stroną w w tego typu sprawach, a jedynie udostępnia Państwu miejsce do wymiany poglądów, opinii.

Freshland.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na tą firmę. Zalega z płatnościami. Brak kontaktu. Znam 2 sadowników pokrzywdzonych. Ja jestem trzeci. Odradzam wszelką współpracę, nie znalazłem żadnych ostrzeżeń w internecie, bardzo dbają o opinie strasząc fora internetowe i inne media. Uważajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
W dniu 16.02.2019 o 22:59, Kuba Sadownik napisał:

Uwaga na tą firmę. Zalega z płatnościami. Brak kontaktu. Znam 2 sadowników pokrzywdzonych. Ja jestem trzeci. Odradzam wszelką współpracę, nie znalazłem żadnych ostrzeżeń w internecie, bardzo dbają o opinie strasząc fora internetowe i inne media. Uważajcie!

Też mam problem z tą firmą. Co ma Pan zamiar zrobić? Może można się z Panem jakoś skontaktować, żeby porozmawiać co zrobić w tej sprawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Firma FRESHALND  to jeden wielki przekręt, ustalone warunki transakcji całkowicie odbiegają od tych z rozliczenia po przesortowaniu towaru. Do ustalonej ceny jest doliczana cena sortowania (0.23 zł/kg)oraz transportu(5.53 zł/km) całego towaru, skrzyniopalety po owocach trzeba odbierać na własną rękę,cena jabłka nie spełniającego wymogów obite, małe,duże policzone są po 0.02zł ,właściciel jak i pracownik przed sortowaniem zapewniał ze te koszty pokrywają. Problem z kontaktem z firmą FRESHLAND następuje już po przesortowaniu towaru ( na 70tel  1 tel odebranych  ), rozmowa z właścicielem po 30 dniach od sortowania w której można wywnioskować że ma coś nie tak z głowa wmawia i zaświadcza że wszystkie koszty ponosi sprzedający czyli MY rozmowa z tym człowiekiem nie ma sensu jednym słowem on się śmieje w żywe oczy. Problem z wystawieniem faktury ( faktura wystawiana po około 45 dniach od sortowania ( z umowy wynika płatność do 30 dni od przesortowania). A o płatności za towar z firmy FRESHALND  można zapomnieć po ich wyliczeniach do transakcji  trzeba prawie dopłacić do koszty które doliczyła sobie firma FRESHLAND  jest kosmiczna. Jeśli ktoś został oszukany przez to firmę proszę o kontakt ze mnie 504099360. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...