Skocz do zawartości

FreshLand z Opola


Gość Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mocno sortuja nie wprowadzaj ludzi w błąd! Zabierają jabłko a później wypłacaja po 5gr nawet nie cenie przemysłu, nie wspomnę o brakujących kilograma h i skrzyniach. Ponad 20 osób juz do mnie dzwonilo, a jest dużo więcej. Uważać a jak ktoś chce ryzykować pisać umowę i wszystkie szczegóły na niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy Szanownych Państwa o niepublikowanie informacji jak na załączonym obrazku w serwisie ogłoszeniowym, ponieważ nie stanowią one oferty handlowej.

Tego typu informacje / ogłoszenia, zgodnie z Regulaminem serwisu ogłoszeniowego, będziemy usuwać.

Do publikacji wiadomości i opinii służy Forum i tutaj prosimy prowadzić dyskusję.

Portal ogłoszeniowy IGRIT.PL nie jest stroną w w tego typu sprawach, a jedynie udostępnia Państwu miejsce do wymiany poglądów, opinii.

Freshland.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na tą firmę. Zalega z płatnościami. Brak kontaktu. Znam 2 sadowników pokrzywdzonych. Ja jestem trzeci. Odradzam wszelką współpracę, nie znalazłem żadnych ostrzeżeń w internecie, bardzo dbają o opinie strasząc fora internetowe i inne media. Uważajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2019 o 22:59, Kuba Sadownik napisał:

Uwaga na tą firmę. Zalega z płatnościami. Brak kontaktu. Znam 2 sadowników pokrzywdzonych. Ja jestem trzeci. Odradzam wszelką współpracę, nie znalazłem żadnych ostrzeżeń w internecie, bardzo dbają o opinie strasząc fora internetowe i inne media. Uważajcie!

Też mam problem z tą firmą. Co ma Pan zamiar zrobić? Może można się z Panem jakoś skontaktować, żeby porozmawiać co zrobić w tej sprawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Firma FRESHALND  to jeden wielki przekręt, ustalone warunki transakcji całkowicie odbiegają od tych z rozliczenia po przesortowaniu towaru. Do ustalonej ceny jest doliczana cena sortowania (0.23 zł/kg)oraz transportu(5.53 zł/km) całego towaru, skrzyniopalety po owocach trzeba odbierać na własną rękę,cena jabłka nie spełniającego wymogów obite, małe,duże policzone są po 0.02zł ,właściciel jak i pracownik przed sortowaniem zapewniał ze te koszty pokrywają. Problem z kontaktem z firmą FRESHLAND następuje już po przesortowaniu towaru ( na 70tel  1 tel odebranych  ), rozmowa z właścicielem po 30 dniach od sortowania w której można wywnioskować że ma coś nie tak z głowa wmawia i zaświadcza że wszystkie koszty ponosi sprzedający czyli MY rozmowa z tym człowiekiem nie ma sensu jednym słowem on się śmieje w żywe oczy. Problem z wystawieniem faktury ( faktura wystawiana po około 45 dniach od sortowania ( z umowy wynika płatność do 30 dni od przesortowania). A o płatności za towar z firmy FRESHALND  można zapomnieć po ich wyliczeniach do transakcji  trzeba prawie dopłacić do koszty które doliczyła sobie firma FRESHLAND  jest kosmiczna. Jeśli ktoś został oszukany przez to firmę proszę o kontakt ze mnie 504099360. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...