Skocz do zawartości
Gość Piotrek

FreshLand z Opola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek

Slyszal ktos o firmie Freshland z Opola ? Jakies opinie ? Jak z płatnoscia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawiałam dzisiaj z gościem, zaproponował mi zadziwiająco wysoką cenę jabłek... Co Tobie proponował? Czy ktoś sfinalizował transakcję z tą firmą lub osobą powołującą się na nią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak mocno sortuja nie wprowadzaj ludzi w błąd! Zabierają jabłko a później wypłacaja po 5gr nawet nie cenie przemysłu, nie wspomnę o brakujących kilograma h i skrzyniach. Ponad 20 osób juz do mnie dzwonilo, a jest dużo więcej. Uważać a jak ktoś chce ryzykować pisać umowę i wszystkie szczegóły na niej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosimy Szanownych Państwa o niepublikowanie informacji jak na załączonym obrazku w serwisie ogłoszeniowym, ponieważ nie stanowią one oferty handlowej.

Tego typu informacje / ogłoszenia, zgodnie z Regulaminem serwisu ogłoszeniowego, będziemy usuwać.

Do publikacji wiadomości i opinii służy Forum i tutaj prosimy prowadzić dyskusję.

Portal ogłoszeniowy IGRIT.PL nie jest stroną w w tego typu sprawach, a jedynie udostępnia Państwu miejsce do wymiany poglądów, opinii.

Freshland.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaga na tą firmę. Zalega z płatnościami. Brak kontaktu. Znam 2 sadowników pokrzywdzonych. Ja jestem trzeci. Odradzam wszelką współpracę, nie znalazłem żadnych ostrzeżeń w internecie, bardzo dbają o opinie strasząc fora internetowe i inne media. Uważajcie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowny Panie 
jeżeli czuję się Pan pokrzywdzony prosimy o kontakt.

Nie unikamy kontaktu wręcz przeciwnie wszystkie wątpliwości wyjaśniamy tak szybko jak to możliwe.

Życzymy miłego dnia 

zespół Freshland

pyAmong_1550253269_png.png.1ff84d6365457cdd3682d5ee14c66538.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.02.2019 o 22:59, Kuba Sadownik napisał:

Uwaga na tą firmę. Zalega z płatnościami. Brak kontaktu. Znam 2 sadowników pokrzywdzonych. Ja jestem trzeci. Odradzam wszelką współpracę, nie znalazłem żadnych ostrzeżeń w internecie, bardzo dbają o opinie strasząc fora internetowe i inne media. Uważajcie!

Też mam problem z tą firmą. Co ma Pan zamiar zrobić? Może można się z Panem jakoś skontaktować, żeby porozmawiać co zrobić w tej sprawie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi