Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2018/2019 - Notowania


Gość Rekin

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bedzie trzeba oddamy za darmo a teraz my ustalamy cene a jak nie to sobie importujcie z Chin czy skad tam chcecie. Polskiego ziemniaka jest na tyle mało ze nie ma takiej możliwości by ktoś z nim został. W kwietniu maju nawet odpadem handlowac bedziecie z radoscia ze cos macie ponizej ceny ktora bedzie z za zachodniej granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Zawsze wyrzucają, bo czekają niewiadomo na co. Że może worek po 100 złotych będzie. W kwietniu już może nie kupić go nikt, bo już coraz więcej młodego z zagranicy się podaje. W tamtym roku swojego wyprzedałem do zimy od 6 do 8 złotych za worek a na wiosnę kupowałem ekstra irgę po 3.5 złotego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Xxxc0 napisał:

Zawsze wyrzucają, bo czekają niewiadomo na co. Że może worek po 100 złotych będzie. W kwietniu już może nie kupić go nikt, bo już coraz więcej młodego z zagranicy się podaje. W tamtym roku swojego wyprzedałem do zimy od 6 do 8 złotych za worek a na wiosnę kupowałem ekstra irgę po 3.5 złotego

A w tym sezonie w maju sprzedałeś za 5zl/15kg a w lutym byś wziął 18zl/15kg i żal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elzbieta

Tomek. Przegladam Twoje wpisy na tym forum i widze, ze jestes strasznym bufonem. Śmie twierdzic ze wiecej sie chwalisz niz masz. Nic Ci nie pasuje. Pisac o imporcie ziemniakow z Chin to dla mnie niewyobrażalne. Nie pasuje Ci żaden wpis, kazdy musi robic jak Ty chcesz. Nie galopuj bo spadniesz z konia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Pyrka napisał:

A w tym sezonie w maju sprzedałeś za 5zl/15kg a w lutym byś wziął 18zl/15kg i żal ...

Nie miałem nic na bardzo wczesne, bo nie mam zamiaru dorabiać producentów folii ani dodawać sobie roboty. Nie sprzedałem ani sztuki po 5 złotych za worek ale zato obyło się bez magazynowania. Teraz tylko handluję i mam czysty zysk. Maxymalną kwotę jaką wydałem za ziemniaki do tej pory było 80 groszy za kilogram, a sprzedaję od 1,2 do 1,5 zł za kilogram więc żadnego żalu nie ma tyko radość z zysku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sieradz.

ja w maju i czerwcu po 6 za worek podawałem ale po ziemniaku biała kapusta i  miałem 50 ton z ha i teraz po 2 zł kg sprzedaje i mi sie to opłaca i wielu innym producentom. zbierać 2 razy z pola. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł
20 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Kto zajmujący się warzywami profesjonalnie kopcuje ziemniaki? Dziadek co dorabia do emerytury?

Ja kopcuje i nie widzę w tym nic złego  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...