Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2018/2019 - Notowania


Gość Rekin

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Na Broniszach bez prablemu można kupić młodego z zagranicy po 2.5 złotego za kilogram. Przy dużych ilościach Na pewno po 2 złote można się dogadać więc 30 za worek nie będzie. Dobry towar będzie w cenie ale niestety towar słabszej jakości i bardzo słaby już można kupić po 10 złotych za worek. A odnośnie cebuli to prawie w każdym markecie jest Kazachstańska tylko pisze, że jest z Polski. Ona jest w podobnej cenie jak nasza ale dużo lepszej jakości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal

Nikomu zle nie życzę ale mogłoby tak jeszcze z - 10 być. Tak dla otrzezwieznia. Ceny z dostawą na hurtownie bez zmian czyli ładny towar min 16 maksymalnie 19. Zależy co i komu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Siwy Traktorzysta

Tylko ogólnokrajowa klęska pogodowa może uratować rolników bo inaczej wszystkie warzywa będą za pół darmo. Handlarze już zacierają ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz
2 godziny temu, Gość Siwy Traktorzysta napisał:

Tylko ogólnokrajowa klęska pogodowa może uratować rolników bo inaczej wszystkie warzywa będą za pół darmo. Handlarze już zacierają ręce.

Ja tam nierozumiem waszego myslenia. Jestem handlarzem szerokopojetnym i giełdowym  i tirowym eksportowym ale i importowym. Czy Wy myślicie że my lubimy jak towar jest za darmo?? Najlepsze lata to takie jak ten . Jest drogo jest fajnie, współpracuje z dużymi producentami i jak trzeba płacić jak w tym roku to płacę ale wiem jaki towar mam, płacę bo jest ssanie i towar schodzi i zarabiam więcej niż jak jest tanio często towaru nie mając w rękach nie widząc na oczy. Towar tani przykładowo kupuje cebule po 5 zł za wór a na giełdzie przyjezdzaja producenci i postoi godzinę i już sprzedaje po 5 zl a narzeka na handlarza że psują rynek. Moi producenci wiedzą że jak jest tanio to ja ich nie dołuje żeby jeszcze niżej niżej, płace drożej niż dzwonia i proponują im ludzie z ogłoszeń. Przez taka współpracę ja w tym roku mam towar, i wszyscy są zadowoleni.

Pozdrawiam i nikomu żle nie życze ale sucho mogło by być zawsze to lepiej podnieśc z pola 40 ton kapusty po 1,5 niż 80 ton po 0,15 groszy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hurt

I to jest mądra głową święta prawda kolego Januszu jak jest drogo to wszyscy się cieszą A ci co myślą kupować za darmo i sprzedawać za pół darmo to zawsze będą biedni i głupi.Wysokich cen Panowie życzę i mądrych gości do współpracy A nie spekulantów którzy zacierają ręce i mówię Ale nie ma z czego dołożyć i tylko w dół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Malorolny napisał:

A jakie są ceny ziemniaków o kalibrze 30-50mm? Tzn sadzeniaka od rolnika? Nie chodzi mi o kwalifikat.

0.6-0.8zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Mateusz
4 godziny temu, Gość Gosc. napisał:

U ciebie w glowie są po 1.2 zł a nie w realu. Spadłeś na to forum z księżyca.

Może i spadłem z księżyca. Ja po tyle sprzedaje.A na market bez pośrednika brudas 1,4 do 1,6. Jak chcesz to oddawaj po 0,6, Twoja sprawa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...