Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Jabłka 2019 - prognozy, plany, wróżby


Gość Gos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Gość Realista
17 godzin temu, Gość gość grójec napisał:

jabłko ma iść jeszcze do góry .Kto sprzedał teraż załuje?

Potwierdzam.Nie sprzedawać jabłka ,do póki nie będzie po 10 zł za wagę!!!!! Pazerność i paranoja w tym momencie nie ma granic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nnnn.
1 godzinę temu, Gość Gość Realista napisał:

Potwierdzam.Nie sprzedawać jabłka ,do póki nie będzie po 10 zł za wagę!!!!! Pazerność i paranoja w tym momencie nie ma granic...

Pazerność i paranoja była w 2018, export 0,2gr nawet takie były oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel

Bo prorok juz dawno nie ma jabłuszek i tak siedzi i patrzy w ten internet i nie może przeboleć,  że już pogonił jabłuszka dawno temu i liczy ze może jabłuszko stanieje. Oj proroku proroku proponuje nie nazywać się już prorokiem, bo bardzo ale to bardzo się mylisz, wszystko co mówisz to trzeba brać odwrotnie.  Ja mowie tak. Jabłuszko ani nie zdrożeje ani zbytnio nie stanieje do nowych. Oby więcej takich roków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prorok
6 godzin temu, Gość Daniel napisał:

Bo prorok juz dawno nie ma jabłuszek i tak siedzi i patrzy w ten internet i nie może przeboleć,  że już pogonił jabłuszka dawno temu i liczy ze może jabłuszko stanieje. Oj proroku proroku proponuje nie nazywać się już prorokiem, bo bardzo ale to bardzo się mylisz, wszystko co mówisz to trzeba brać odwrotnie.  Ja mowie tak. Jabłuszko ani nie zdrożeje ani zbytnio nie stanieje do nowych. Oby więcej takich roków :)

 Przypomnij sobie poprzedni sezon i ceny jakie były a twój uśmieszek szybko zgaśnie:)

 

Statystycznie taki rok zdarza się raz na kilka lat...i tylko przedłuża agonię polskiego sadownictwa.. dla mnie liczy się średnia z 5 lat a nie jeden sezon...

Ja mówię tak.   W tym roku zbiory będą duże  oby było kimzrbrac i komu to sprzedac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość wgr napisał:

jak się sprawdzą te przymrozki co zapowiadają ,a zapowiadają -8 stopni , to byle jakie jabłka będą po 100zł za 15 kg 

na kiedy zapowiadają taki mróz ? przepatrzyłem wszystkie prognozy i nie widze takich temperatur. Jak zmrozi 100 % to co z tego że będzie drogie jak zbierzesz 10 ton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rozum
1 godzinę temu, Gość wgr napisał:

jak się sprawdzą te przymrozki co zapowiadają ,a zapowiadają -8 stopni , to byle jakie jabłka będą po 100zł za 15 kg 

Sprawdzales prognozę dla alpejskich kurortów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rozum
3 godziny temu, Gość Serce napisał:

Ty madralinski żadna prognoza dla grojeczcyzny na chwilę obecną nie pokazuje przymrozków....

Zacznij siać popeliny gdy zmieni się prognoza...na razie falstart

Przykładowa prognoza z okolic Grójca ponizej

https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-belsk-duzy,cId,919

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...