Skocz do zawartości

Jabłka 2019 - prognozy, plany, wróżby


Gość Gos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

34 minuty temu, Gość Gość go napisał:

Ceny wzrosną popatrzcie co się dzieje na świecie z jabłkiem 

Co się dzieje powiedz bo jestem sadownikiem ale nie wiem o czym piszesz??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Filozof
2 godziny temu, Gość Tom napisał:

Co się dzieje powiedz bo jestem sadownikiem ale nie wiem o czym piszesz??? 

Jak to co, jabłek jest z roku na rok coraz więcej na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz

czytam na innym forum dywagacje na temat polityki to mnie żal i śmiech ogarnia. PSl to was od frajerów zwyzywał i stwierdził Sawicki że on robi interesy z biznesmenami a nie frajerami. Partia na którą głosowali zwykli zjadacze chleba a nie biznesmeni. I miał on służyć im a nie tym bogatym. Ludzie płakali nad porzeczką po 30 gr czy wiśnią po 50 gr to nic nie zrobili, a embargo na owoce wprowadzili za ich rządów. A teraz co najlepsze może jeszcze wejdą w koalicje z komunistami jak Cimoszewicz... Ale chłopu nie dogodzisz, jak był przemysł pi 80 gr to cwaniakowało sie i czekało na 1 zł. I na koniec - ceny reguluje popyt i podaż a nie politycy. Wbijcie to sobie do łba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Piotrek

W tym kraju nie bedzie dobrze nigdy....Pis rządzi dość dobrze widac że chce coś zrobić, ludzie by chcieli aby w trzy lata z kranu leciał miód ale nie oszukujmy sie Po przez 8 lat nie robiło nic dla ludzi. Przedsiebiorstwa posprzedawane, głosowali ludzie na tych komunistów a teraz to strajki bo każdy chce podwyżki. nawet LOT chcieli sprzedać bo sie "nie opłacało" a teraz sie jakoś opłaca.  150 mld z OFE zabrane 250 mld strat z Vatu (pieniądze nuewyobrazalne) a Tusk na komisji siedzi i cwaniakuje i udaje głupiego. jakby nie rządzili tacy ludzie jak Balcerowicz czy Cimoszewicz moskiewskie pachołki to byśmy mieli swoje przetwórstwo i zaplecze a tak to wszystko jest w obcych rękach. Sedziowie kradną i ich uniewinniają, oczywiście reforma sądownictwa ostro krytykowana przez tych złodziei, w tym kraju jest uklad który trwa od 89 r tylko ludzie tego nie widzą, właczą żydowski TVN i jęczą. Na pogrzebie Olszewskiego który chciał ujawnić kto jest tajnym wspólpracownikiem ne było nikogo z PO a jak Jaruzelski umarł to w pierwszych ławkach siedzieli. Kto mądry ten kuma o co chodzi.

 

Ceny stoją w miejscu. Więcej nie ma co pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Obcykany napisał:

Tak jest...

Tylko za deser marne

Ale spoko ...jesień wasza wiosna nasza.  Wkrótce ceny rusza do gory

 

Czas płaci nie odmiana

Chyba jesien i zima wasza a wiosna juz za miesiąc zobaczymy czy bedzie te 2 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość hehe napisał:

Chyba jesien i zima wasza a wiosna juz za miesiąc zobaczymy czy bedzie te 2 zł

Wystarczy 1 zł. Tylko żeby grupy przestępczej nioszukiwaly na sortowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek

sami też możecie sortować jak was tak oszukują na tym sortowaniu .Ale to trzeba stać i robić przy tym nie ? żony zamiast do Fitness Clubu to do przechowalni zagońcie. Nawalicie gruzu do skrzyń jak leci wszystko z drzewa a potem zdziwnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KUTASZEK

JA SPRZEDAŁEM JABŁKO NA GRUPE NIE ZAŁUJĘ SREDNIA WYSZŁA PO 0,44 I NIE STEKAM I NIE KWILE JABŁKO BYŁO Z CHŁODNI LUDZIE TYLKO JĘCZĄ ZE SŁABO WYCHODZI SORTOWANIE MNIE MÓWILE ŻE JAK JEST SŁABE TO I WYCHODZI PO 25 GR, NIE MA CO PŁAKAĆ MOZE TYM WYTRWALSZYM SIE UDA JA IDAREDA ZOSTAWIAM NA SUCHY WYŁACZYŁEM AGREGAT CHŁODNICZY JADE NA NARTY  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość biedny sadownik
W dniu 23.02.2019 o 18:11, Gość KUTASZEK napisał:

JA SPRZEDAŁEM JABŁKO NA GRUPE NIE ZAŁUJĘ SREDNIA WYSZŁA PO 0,44 I NIE STEKAM I NIE KWILE JABŁKO BYŁO Z CHŁODNI LUDZIE TYLKO JĘCZĄ ZE SŁABO WYCHODZI SORTOWANIE MNIE MÓWILE ŻE JAK JEST SŁABE TO I WYCHODZI PO 25 GR, NIE MA CO PŁAKAĆ MOZE TYM WYTRWALSZYM SIE UDA JA IDAREDA ZOSTAWIAM NA SUCHY WYŁACZYŁEM AGREGAT CHŁODNICZY JADE NA NARTY  :)  

Jak na narty Ciebie stać to Ci się powodzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...