Skocz do zawartości

Janfruit DĄBRÓWKA NOWA


Gość Koscielny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 months later...

Faktury niezapłacone kilka miesięcy po terminie. Nie reagują na wezwania do zapłaty. Nr tel do księgowości podany na fakturach wyłączony od dłuższego czasu. Pan Prezes nie odbiera telefonów. Po udanej próbie kontaktu i obietnicach nadal nie zapłacili.

Ktoś coś wie więcej co z tą firma się dzieje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Blueberry napisał:

Faktury niezapłacone kilka miesięcy po terminie. Nie reagują na wezwania do zapłaty. Nr tel do księgowości podany na fakturach wyłączony od dłuższego czasu. Pan Prezes nie odbiera telefonów. Po udanej próbie kontaktu i obietnicach nadal nie zapłacili.

Ktoś coś wie więcej co z tą firma się dzieje?

 

U mnie podobnie, brak płatości prawie 2 msc po terminie
Prezes podaje termin po czym brak kontaktu i przelewu.
Długo z nimi współpracujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, msk napisał:

U mnie podobnie, brak płatości prawie 2 msc po terminie
Prezes podaje termin po czym brak kontaktu i przelewu.
Długo z nimi współpracujesz?

Od 3 lat. W poprzednich latach bylo OK. W tym roku dopiero pojawiły sie problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płacą i nie reagują na wszelkie próby kontaktu . Kolega sadownik prowadzący stronę o tematyce sadowniczej proponuje nagłośnić sprawę medialnie . Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt w wiadomosci prywatnej . Póki co najlepsza opcja to dobry prawnik . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poszukać odpowiedniego paragrafu i zgłosić działalność firmy jako próbę wyłudzeń towaru. Jak widać nie jest to jedyny przypadek w tym roku. Nadal maja ogłoszenia zakupu, mimo że za towar nie płacą. Jawnie oszukują ludzi, czując się bezkarnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blueberry napisał:

A może poszukać odpowiedniego paragrafu i zgłosić działalność firmy jako próbę wyłudzeń towaru. Jak widać nie jest to jedyny przypadek w tym roku. Nadal maja ogłoszenia zakupu, mimo że za towar nie płacą. Jawnie oszukują ludzi, czując się bezkarnymi.

Wysłałem Panu wiadomość prywatną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja rowniez nie mogę odzyskać pieniędzy za zeszly rok za jabłko. Wcześniej obiecywał, oddzwaniał a teraz nie ma z nim kontaktu.  Będę zakładać sprawę bo rok czasu czekam i nic. Wiem ze jest tam źle w tej firmie i raczej marne szanse zeby oddali kasę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...