Skocz do zawartości

Wyjazd na Agropowstanie chłopskie w środę 6.luty 2019r


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pankracy

Ardanowski ma pod sobą głownego lekarza weterynarii i co tak rządzą że w jeden z ubojni w nocy wiadomo co się działo, tvn antypolska telwizja to pusciła efekt 2zł na kg mniej. Na embargu asf afera tvn, za wszystkie te złe decyzje tracą chlopi. Więc chcemy takich rządzących zeby o nas dbali bo jak narazie jestesmy chłopcami do bicia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziś ten wasz guru udzielał wywiadu Kuźniarowi, po co gadać z takimi dzienklnikarzami? Tvn oczywiście pierwszy przyleciał, bo można uderzyć w PiS. Cała ta agrounia śmierdzi na kilometr politycznym projektem. 

Trzeba eliminować zagraniczne sieci z handlu, na to trzeba znaleźć sposób i w to uderzać, ale w co i jak uderzyć jak większość nawet rolników w weekend idzie do Niemca albo Portugalczyka zrobić zakupy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ubojni, nie wierz w cuda, że tylko jedna taka ubojnia była. Jedną pokazali, a istniało/istnieje takich przypadków pewnie więcej.

Tvn oczywiście zrobił nagonkę, bo po co załatwiać po cichu, lepiej narobić szumu, Niemcy i zachód zadowoleni. 

W Niemczech była podobna sytuacja jak u nas 4 miesiące temu, słyszał ktoś o tym? No nie, bo tam nikt szumu nie robił, a u nas 500 tys ton wołowiny rocznie na export, to jest okazja nas walnąć po raz kolejny, zachód zarobi. 

 

A ten cały Michał niech pomyśli na drugi raz z kim gada i komu udziela wywiadu. Aczkolwiek czego ja wymagam od tego człowieka. Szkoda słów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

Ręka rękę myje nie znacie takiego powiedzenia? Ostatnio przyjechał do mnie znajomy i powiedział wprost że za półtora roku gdy będę sprzedawać byki to będzie mój ostatni raz. Fakt faktem człowiek czasami sam się nakreca że będzie źle ale jak wierzyć że będzie lepiej skoro jest coraz gorzej? Co to za różnica  Michał Marcin czy inny Maciek? Myślicie że rzeczywiście coś sensownego zdziałają??? W Niemczech była podobno choroba niebieskich języków o ile pamiętam? I co, mają z tego jakieś kłopoty, problemy??

Telewizja TVP na PiS nadawać nie będzie, jeżeli wiecie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pankracy

chociaż nie siedzi w swojej przechowalni i nie narzeka ze jest zle tylko działa. Rok temu w błaszkach zaczeliśmy się zbierać bo wiadomo jak było.ziemniaki mimo że byly tanie to i tak ciągli z zachodu.Własnie wróciłem ze strajku od nas ze wsi nie było nikogo wiecej. Ciekawe do ilu te byki spadną jak mi któryś będzie stękał to powiem gdzie byłeś a i w d*pę kopnę możę się obudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Do daria

Daria, a czym tobie ten PiS tak zaszkodzil? Tylko argumenty proszę, a nie ogolniki. Zaszkodziło wsi to PO i PSL, bo cały handel oddali w obce ręce.

 

PS. kolejce po 500+ pewnie pierwsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Do pankracy

No i co po tym strajku, po co krzyczeć o jakiś najazdach etc jak wychodzi z tego śmiech na sali i garstka ludzi.

Tvn główny sprawca afery o wolowinie, a lider agrounii udziela wywiadu jednemu z najgorszych możliwych dziennikarzy Kuźniarowi z tvnu, pogratulować inteligencji, widać, że chłop potrafi myśleć i nie ma przede wszystkim parcia na karierę i tv. ?

Ciemniaki niech nadal go popierają, powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Do daria napisał:

Daria, a czym tobie ten PiS tak zaszkodzil? Tylko argumenty proszę, a nie ogolniki. Zaszkodziło wsi to PO i PSL, bo cały handel oddali w obce ręce.

 

PS. kolejce po 500+ pewnie pierwsza. 

No mnie akurat kolego +500 nie dotyczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak ze pis mi czyms zaszkodził. Wiem że dużo zrobili bo mają większość ale to i tak za mało. Polska Polityka jest od dawna zapuszczona i ciezko bedzie to wszystko naprawic. Tak na prawde w sejmie byla jedna osoba ktora prawdziwie rolnikow bronila, ale niestety nie zyje... 

A co do 500+, żeby to dać to innym musieli odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po psl sprzedali pół kraju, praktycznie cały handel w obcych rękach, wiek emerytalny podnieśli, a niektórzy nadal mają czelnosc ich bronić i o wszystko obwiniać PiS. 

Nic dziwnego, że w tym kraju jest jak jest skoro osoby o IQ równym tyle co i nic maja takie same prawa wyborcze jak ludzie, którzy potrafią myśleć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Producent
23 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Przecież Pan prowadzący nie utrzymuje się z rolnictwa, chce wejść do rzadu stwarzając partie rolnicza, znając życie wejdzie do rzadu bo poparcie ma wśród rolników i na tym się skończy, bo każdy kto dorwie się do koryta przestaje interesować się wyborcami. 

Gość gość gdybyś zgłębił temat to nie pisałbyś takich bzdur. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robol

500+ dawają a jakie szkody dla rolnictwa robią .w Niemczech nie było asf a o ile wiecej tysiecy wiece dzików odszczelili a u nas co opieszałość i chlopy traca miliony teraz wołowina !!!za pół roku przyjadą ziemniaki z egiptu maroka jak nie wywieziesz szybko młodego to zapomnij o zarobku.W sierpniu może cebula za 7gr przyjedzie z holandii no super a niemiec żadnego warzywa od nas nie kupi -trzymają sie mocno ,możę rządzący wezcie przykład z nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakie te szkody robią, których po i psl nie robiło, wymieniaj przykłady, czekam. 

 

PS. "500+ DAWAJĄ", tobie to by mogli słownik dać, mocno by ci się przydał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie wierz nigdy kobiecie
18 godzin temu, Daria.rolnik napisał:

To nie jest tak ze pis mi czyms zaszkodził. Wiem że dużo zrobili bo mają większość ale to i tak za mało. Polska Polityka jest od dawna zapuszczona i ciezko bedzie to wszystko naprawic. Tak na prawde w sejmie byla jedna osoba ktora prawdziwie rolnikow bronila, ale niestety nie zyje... 

A co do 500+, żeby to dać to innym musieli odebrać.

Daria kochanie nie pisz nic co mija sie z przywilejem bycia kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co złego robi PiS? Jeśli jesteś rolnikiem to powinieneś doskonale wiedzieć jak wygląda hodowla i sprzedaż zwierząt. Hodowla świń zanika, znów jest skandal z wołowiną, nie wspominając już o tym ile było awantur o to ze nie wolno zabijać prosnych loch. Niech dziki nadal robią szkody w uprawach a  rolnik niech przesiewa i ponosi dodatkowe koszty. Wieczne awantury z komisją europejską. Miały zostać wyrównane dopłaty dla rolników co do tych otrzymywanych przez inne państwa unii europejskiej. I co????

Nie wspomnę o tym kto nazwał rolników FRAJERAMI.

 

2 godziny temu, Gość Nie wierz nigdy kobiecie napisał:

Daria kochanie nie pisz nic co mija sie z przywilejem bycia kobietą.

O czym mówisz??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi sie przypomina to frajerami nazywal nas premier rolnictwa poprzednich zadow. A co do wolowiny kto zakazal w polsce uboju rytualnego. Nie najezdzajmy na obecny zad tylko zrobmy wszystko zeby nastepnych wyborow bron boże zeby nie wygrala opozycja bo wtedy dopiero zaczniemy plakac jak to dopiero jest zle w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mietek
15 godzin temu, Gość Nie wierz nigdy kobiecie napisał:

Daria kochanie nie pisz nic co mija sie z przywilejem bycia kobietą.

Owszem odebrali, z jednej puli przezucili do drugiej. Aby kasa się zgadzała. Co do tej osoby piszesz o śp Lepperze? Za dużo wiedział i za dużo chciał nam rolnikom pomuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gościu
W dniu 6.02.2019 o 10:42, Daria.rolnik napisał:

To nie jest tak ze pis mi czyms zaszkodził. Wiem że dużo zrobili bo mają większość ale to i tak za mało. Polska Polityka jest od dawna zapuszczona i ciezko bedzie to wszystko naprawic. Tak na prawde w sejmie byla jedna osoba ktora prawdziwie rolnikow bronila, ale niestety nie zyje... 

A co do 500+, żeby to dać to innym musieli odebrać.

Lepper był jedną z osób które naprawdę rozumiały i popierały polskie rolnictwo i rolników. A teraźniejsze władza? Aby jak najwięcej włożyć do swojej kieszeni. Tylko to się dla nich liczy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daria ahahahahaha

Daria, typowy przykład człowieka, który nic nie wie, a gada. 

Frajerami nazywał Sawicki, który jest z PSLu, a w obronie dzikow nie występował PiS tylko koalicja PO, Nowoczesna i inne wynalazki. 

 

I jak dyskutować z takimi ludźmi? :) to tylko pokazuje, że nie każdy powinien mieć prawo do głosu w wyborach ...

Edytowane przez IGRiT
Bez obrażania proszę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug takich ludzi jak Daria to wszystko co zle w polsce jest wina obecnego zadu a wszystko co dobre to zasluga peowcow bo to jest rozumiwanie ciemnoty glupoty i niewiedzy ludzi o malo persktywicznych umysłach. Ale jak to mowia pluj k....ie w oczy powie ze deszcz pada. Prosze tego powiedzenia nie brac do siebie ja tu zadnej kobiety w ten sposób obrazic nie zamierzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robol
Godzinę temu, Gość Daria ahahahahaha napisał:

I skandal z wołowiną wina Pisu, pis ma tvn i kazał im emitować materiał. 

ahahahahahaha.

Dario, zamilcz i się nie ośmieszaj.

poniekąd to wina pisu. Brak ochrony polskiego rynku i produkcji niedopilnowanie weterynarii dało pajacom z  antypolskiego tvn możliwość pokazania kilku debili jak biją chore bydło...

Czy jest ktoś kto uważa ze to wina np PO PSL SLD?? na tym forum to już mnie nic chyba nie zdziwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze że to wina rządu.  Uwierz że mam już powyżej czoła słuchania o polityce że ten zrobił to a tamten to itd.  Wiem że to Sawicki nazwał nas FRAJERAMI i i czy ja napisałam że on należy do PiS? Wydaje mi się że każdy rolnik wie kto był ministrem rolnictwa i do jakiej należał partii.  Napisałam ogólnie o Wszystkich partiach bo każda zrobiła coś dobrego jak również każda ma coś za uszami.  Na PiS każdy narzeka bo to oni teraz rządzą, ale o tym żaden z was nie pomyśli. Jakby rządziło PO to na nich byście narzekali. Siłą rzeczy.

I skąd masz pewność że jak wygra opozycja to będzie gorzej? Prawda jest taka że z roku na rok jest coraz gorzej i napisałam wcześniej że nigdy nie znajdzie się taka osoba która by każdemu dogodziła. Chyba nie pamiętacie że była sytuacja za wyrzucanie z partii z powodu innego toku myślenia niz jej prezes. Więc o czym my rozmawiamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...