Skocz do zawartości
Advertisement

Wyjazd na Agropowstanie chłopskie w środę 6.luty 2019r


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

20 godzin temu, Gość Kamil napisał:

Gość gość rzeczywiście jest bardzo inteligentny. Myślicie że chłop śpi a jemu rośnie

Rosnąć rośnie ale dług w banku. Bo większość rolników ma długoterminowe kredyty. Sam rolnikiem nie jestem ale muj wujek jest rolnikiem i wiem jaka to ciężka praca. I odpowiedzialność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Józek

Starczy już tego importu ile można o tym słuchać. Trzeba promować to co Polskie nasze i dbać o swoje!

Wielka Brytania dala sobie sdpokoj z UE. Tylko my nie mozemy sieod niej uwolnić. Co z tą agrouniia nic widu nic słychu???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yhym

Starczy importu, ale export każdy chce robić.

Ludzie, tak się nie da, chce się sprzedawać za granicę to trzeba i zza granicy importować, jak rząd zakaże importu, to nie sprzedamy nic za granicę, a wtedy będzie gorzej niż jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karoll

Już jest źle więc nie powinniśmy cicho siedziec No ale masz rację wprowadzenie zakazów pogorszy nasza sytuację co wtedy zrobią osoby takie jak ja które wysyłają made towaru za granicę? Nawet nie chcemy o tym myśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yhym

To jakie masz pomysły, żeby było lepiej? Tak jak napisałem, pomysł, żeby zakazać importu można sobie wsadzić głęboko w 4 litery. Jest wolny rynek, każdy może za granicę sprzedać, każdy może za granicą kupić. 

Na to nic się nie poradzi, jedyna szansa na poprawę sytuacji to odzyskanie handlu krajowego, po ki uj chodzicie wszyscy do tych marketów zagranicznych? Polskie sklepy, polski towar z giełdy póki jest krajowy, brakuje to z giełdy import do sklepu i tak by było o wiele lepiej, a nie polskiego towaru nieraz masa, a w markecie ogórek czy pomidor zza granicy. 

Ale nie ma zmienić tego zakaz importu, bo to niedorzeczne chcąc produkować jako kraj na export, tylko poprawić jedynie to może odzyskanie handlu na rynku krajowym od Niemców, Francuzów i Portugalczyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...