Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019


Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jabłkowy

Handel przechowalnia się skończyl jabłko nie ma już jędrności i nadaje się tylko na bdfa. Chłodnia zebrana w odpowiednim czasie jeszcze miesiąc półtora będzie można pohandlowac a później już tylko kontrola. Cena rośnie ale za towar ładny czyli odpowiednią jędrność, mało pozostałości, rozmiar i kolor w normie i wtedy jest ok. Za princa już dają 0,8zl tylko chłodnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Zorientowany
W dniu 8.11.2018 o 08:13, Gość Dartanian napisał:

Tylko frajerzy oddają za mniej jak 80gr/kg. 

 

Aktualnie ŁADNY prince bez tłuszczu 0,8zł/kg, ŁADNY GOLDEN od 70mm można sprzedać po 0,8/0,9 kg w skrzyni a za goldena od 75mm miałem propozycje 1,10zl/kg :) Także ceny do góry, będą płacić za ładny towar. Poza tym rubinstar max 4 pozostałości 80% kolor 1zł/kg. 

Po co takie głupoty pisać ??? 

Jeżeli nawet ktoś tyle płaci (w co wątpię) to ile kupi 1 tygodniu 60 ton łącznie ???

Podaj nazwę firmy, która kupuje. A jak nie to siedź cicho i nie pier.... głupot.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zorientowany
W dniu 11.11.2018 o 10:29, Gość Jabłkowy napisał:

Handel przechowalnia się skończyl jabłko nie ma już jędrności i nadaje się tylko na bdfa. Chłodnia zebrana w odpowiednim czasie jeszcze miesiąc półtora będzie można pohandlowac a później już tylko kontrola. Cena rośnie ale za towar ładny czyli odpowiednią jędrność, mało pozostałości, rozmiar i kolor w normie i wtedy jest ok. Za princa już dają 0,8zl tylko chłodnia. 

Kto daje ??? Nazwa firmy ??? Telefon ??? A jak nie to zamilcz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Witam po dłuższej nieobecności:) gdzie są Ci którzy wysmiewali i wyzywali mnie gdy mówiłem że jabłko do świąt zakręcie się około 1zl?

Przechowalnia się skończyła, chłodnia w grudniu i zostaje masa w kontroli. Jabłka na zachodzie nie ma tyle ile się wydawało. Jest tam dużo jabłka do 7. 

Dziś można za Prince wziąć 0.8 Golden 0.8 0.9. Champion 0.7. Galę powyżej 1zl. Są odmiany które też już płacą powyżej 1 lub 1zl. Tylko nasz nieszczęsny idared 0.4 ale przyjdzie czas i na niego. Pozdrawiam frustratow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Robert napisał:

Witam po dłuższej nieobecności:) gdzie są Ci którzy wysmiewali i wyzywali mnie gdy mówiłem że jabłko do świąt zakręcie się około 1zl?

Przechowalnia się skończyła, chłodnia w grudniu i zostaje masa w kontroli. Jabłka na zachodzie nie ma tyle ile się wydawało. Jest tam dużo jabłka do 7. 

Dziś można za Prince wziąć 0.8 Golden 0.8 0.9. Champion 0.7. Galę powyżej 1zl. Są odmiany które też już płacą powyżej 1 lub 1zl. Tylko nasz nieszczęsny idared 0.4 ale przyjdzie czas i na niego. Pozdrawiam frustratow:)

tak tak bedzie 3 złote na wiosne tak sobie tłumacz. Masz 1 zl ale za dwa kg.  Powyżej 1 zł dobry zart albo podaj namiar na firme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gość heh

Nie nauczyli Cię czytać że zrozumieniem? Czy ja napisałem gdzieś o 3 zł? Albo 2? Nie. Bo tyle nie bedzie. Więc mi proszę takich rzeczy nie wmawiać.

Wiem że zaczynacie się juz frustrowac bo cena rośnie ale coz, takie życie:) za 50 gr to dziś jest idared albo gloster:) są odmiany i pożywej 1zl, wystarczy popatrzeć podzwonic  i mieć takowe:) nie pozdrawiam :)

Prince jeszcze miesiąc temu szedł za 40 gr, dziś już minimum 80 więc chyba widać wzrost. I tak jest z każdą odmiana. Firmy już same dzwonią i pytają o jabłko porządnych producentów.

Edytowane przez IGRiT
Usunięto treści prowokacyjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Robert napisał:

Do gość heh

Nie nauczyli Cię czytać że zrozumieniem? Czy ja napisałem gdzieś o 3 zł? Albo 2? Nie. Bo tyle nie bedzie. Więc mi proszę takich rzeczy nie wmawiać.

Wiem że zaczynacie się juz frustrowac bo cena rośnie ale coz, takie życie:) za 50 gr to dziś jest idared albo gloster:) są odmiany i pożywej 1zl, wystarczy popatrzeć podzwonic  i mieć takowe:) nie pozdrawiam :)

Prince jeszcze miesiąc temu szedł za 40 gr, dziś już minimum 80 więc chyba widać wzrost. I tak jest z każdą odmiana. Firmy już same dzwonią i pytają o jabłko porządnych producentów.

Ale namiarów na te firmy co sie proszą o jablko :)  i płacą powyżej 1 zł z płatnością do ręki nie podasz ?   w sklepie jablko jest 1,49 więc na cuda bym nie liczyl. Jak jest jablko droższe to sie lepiej handluje. handlarz ma stałą marże i jego nie obchodzi czy kupuje po 50 gr czy po 1 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wiosny jeszcze duzo czasu...moze byc po 2 zl albo po 60 gr. Dobrze wiedza ile jest towaru w chlodniach, jedyna opcja ze jablko w chlodni nie wytrzyma dlugiego przechowania i pojdzie na bdfa to wybranca ktorym towar dolezy wpadnie troche kasy. Nie liczylbym teraz na cud...poprostu towaru w hu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realnie do wzięcia...

golden 7+ 1pln

Red delicious ok 1 pln 7+

Gala must 6,5+ 0,7

Gloster 7+ 0,3

Sampion 7+ 0,5

Gala w paski 7+ 1,2-1,4

6-7 0,8-0,9

Ceny netto po transporcie i sortowaniu..jabłko z ka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny okolice grójca:

Golden 1.1 od 7, niektóre grupy próbują 1zl 

Prince 0.9

Alwa 1zl od 7 

Gala must 1zl od 7

Champion 0.7-0.8

Nie wiem jak idared, około 0.5 chodzą słuchy. Oczywiście wszystko towar KA.  

Gdzie są Ci co krzyczeli że będziemy sprzedawać po 0.3 czy 0.5.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Marek napisał:

Ceny okolice grójca:

Golden 1.1 od 7, niektóre grupy próbują 1zl 

Prince 0.9

Alwa 1zl od 7 

Gala must 1zl od 7

Champion 0.7-0.8

Nie wiem jak idared, około 0.5 chodzą słuchy. Oczywiście wszystko towar KA.  

Gdzie są Ci co krzyczeli że będziemy sprzedawać po 0.3 czy 0.5.

 

 

 

Zapomniałeś napisać że cena z kartonem na gotowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ze zwykłych chłodni to mało kto już chce kupić...do końca miesiąca z i to nie każda odmianę

Od grudnia tylko ka

 

Jabłko kiepsko się przechowuje

 

Podawajcie średnia cenę po sortowaniu a nie wywoławcza...bo z tej złotówki zostaje 70gr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Naganiacz
W dniu 22.11.2018 o 14:20, Gość Marcin napisał:

Ino posprawdzaj ceny :) kolega wyżej ma racje.za jabłko jest tak i cały czas do gory:) niektórym naganiaczom już tylki pekaja:D 

Wam też d*py pękną, tylko jak się ludzie za miesiąc otworzą .:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
W dniu 22.11.2018 o 09:03, Gość Marek napisał:

Ceny okolice grójca:

Golden 1.1 od 7, niektóre grupy próbują 1zl 

Prince 0.9

Alwa 1zl od 7 

Gala must 1zl od 7

Champion 0.7-0.8

Nie wiem jak idared, około 0.5 chodzą słuchy. Oczywiście wszystko towar KA.  

Gdzie są Ci co krzyczeli że będziemy sprzedawać po 0.3 czy 0.5.

 

 

 

Takie bajki z tymi cenami to tesciowej na dobranoc opowiadaj. Najwieksze grupy w ok grojca (wyplacalne), szampion oferuja 40 gr od 7 cm alwa od 40 do 55 gr., idared 30 gr i nikt nie kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...