Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019


Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzesiek

Kolego ceny około 50 gr wszystko . Rzadkość żebyś sam ładował w karton, większość to jest 50gr minus transport i sortowanie więc wiesz jak to wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Realne ceny

Robią robią, kalkulator tu nic nie da, na jesieni nie rozumieli z przemysłem i teraz też nie kumają. Ja sypałem mutsu po 45 gr a na firmie gumowce biją się żeby kartony dostać i nakładać po 50 gr. Serio kurw.. Był białorus przed weekendem to mutsu princ 60 gr a champion 50 gr. Drażni go cena przemysłu hehe bo tak chętnie mu nie robią, ale zawsze mu ktoś sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Grójec

Niech się tylko zrobi 15 stopni i w górę, to jabłko stanie całkowicie. 

Poza tym to nie jest tak, że jabłko nie idzie i nie ma zainteresowania, jest zainteresowanie i zejście też jest, tylko cena jest taka, a nie inna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gtwlit

Wiśnia w sezonie 0.50, jak uschla na drzewie 3 zł, śliwka 0,50, po sezonie 2 zł, przemysł 0,08 teraz 0.32. Jabłko EXPORT około 0,50 ciekawe co w czerwcu??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz
1 godzinę temu, Gość Gtwlit napisał:

Wiśnia w sezonie 0.50, jak uschla na drzewie 3 zł, śliwka 0,50, po sezonie 2 zł, przemysł 0,08 teraz 0.32. Jabłko EXPORT około 0,50 ciekawe co w czerwcu??? 

Gdzie miałeś 3 zł wiśnie i 2 śliwke... ja w tym roku śliwkę trzymałem do października i tak się skończyło że wywiozłem ją do lasu bo nie było sensu sortować ja po 30/40 gr były takie wymagania.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MojeZdanie
2 godziny temu, Gość Gtwlit napisał:

Wiśnia w sezonie 0.50, jak uschla na drzewie 3 zł, śliwka 0,50, po sezonie 2 zł, przemysł 0,08 teraz 0.32. Jabłko EXPORT około 0,50 ciekawe co w czerwcu??? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grójec
50 minut temu, Gość Łukasz napisał:

Gdzie miałeś 3 zł wiśnie i 2 śliwke... ja w tym roku śliwkę trzymałem do października i tak się skończyło że wywiozłem ją do lasu bo nie było sensu sortować ja po 30/40 gr były takie wymagania.. :(

Na giełdach śliwka z kontroli była i po 2,50 przy dobrym zejściu, tylko trzeba umieć przechować i mieć nerwy, bo sprzedaż trzeba kończyć w połowie listopada. ?

Ryzyko jest takie, że jak padnie pogoda to można tego nie sprzedać wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grójec

I śliwkę trzeba umieć zerwać, ma mieć kolor, twardość i nalot jakby była w mące. Jak ktoś zerwie zielone i byle jak, a do tego trzyma w zwykłej chłodni to mija się to z celem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Łukasz napisał:

Gdzie miałeś 3 zł wiśnie i 2 śliwke... ja w tym roku śliwkę trzymałem do października i tak się skończyło że wywiozłem ją do lasu bo nie było sensu sortować ja po 30/40 gr były takie wymagania.. :(

Ładna śliwka z ka po 1mcp była nawet 4 zl, a drobna i jeszcze droższa... Po 1.5 to na początku października wypchnolem hagante mamałygę, ze zwykłej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MałyRolnik
13 godzin temu, Gość rtr napisał:

to nie jest temat o śliwce tylko cenach jabłek

Tak ale niektórych zachęci do może zmiany profilu z jabłkowego na śliwkowy teraz to trzeba wszystko hodować świnie, kozy, owce, jabłka, kartofle, śliwki, pomarańcze, banany, prowadzić biznes jeden drugi, bo nie wiadomo co przyniesie zyski wracamy do korzeni jak za mojego dziadka było.

Zawsze mi się marzyło takie pole i chyba oprócz jabłek i innych produktów rolnych dorzucę dla swojego hobby taką uprawę aby tylko cieszyło oczy.

kalendarz-trojdzielny-maki-i-sloneczniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MATEO
3 godziny temu, Gość grzes napisał:

a prawie kwiecien...

w tym roku bedzie  katastrofa w maju sam trzymałem do tej pory 1550 ton ale zaczynam sypac po niedzieli nie dla tego że musze bo mi ciśnie aczkolwiek sądze że w maju przemysł spadnie na 20gr albo 15gr obym sie mylił bo z 500 ton sobie zostawię pozdro dla wytrwałej braci sadowniczej . P>S widzieliscie w mediach newsa o propozycji zdjecia embarga do Rosji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość gość grójec napisał:

trzabyło myśleć jak ceny były i dopłaty się brało jakiś zwrot się należy dla społeczenstwa.My wszyscy na to do UNI wpłacaliśmy? 

Taa a dzieci masz? Bo na te 500+ to skąd od wybranych tylko? My wszyscy też na to się składamy. Dopłat niech mi nie dają a nawet żadnych dotacji co z tego jak dawali na ciągniki kasę jak ciągniki zdrożały dwa raza. Nie chcę niczyich piniędzy chce rynku gdzie się pracuje i uczciwie zarabia jałmużnie nie potrzebuje tak samo i 500+ niech ludziom nie dają pieniędzy, ale miejsca pracy tworzą i niech ludzie uczciwie uczciwe pieniądze zarabiają, a nie tylko złodzieje i bandyci się bogacą a zwykły chłop za marne grosze tyro i jeszcze żywi pasożytów w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...