Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019


Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

43 minuty temu, Gość gość napisał:

idaret 65gr gala1,3zł

Idaret 65? to chyba jakaś oferta na wczoraj u kogoś kto ma nóż na gardle. Jedna jaskółka nie czyni wiosny, a jedna super oferta u kogoś gdzieś tam nie wiadomo gdzie to nie jest cena, która wyznacza obraz po ile ta odmiana chodzi.

2 godziny temu, Gość gość napisał:

to może teraz trzeba wysypać suchy prawie 40gr 

Tak samo i tu to chyba na jakąś jedną odmianę typu golden etc. bo suchy tyle nie kosztuje, tyle to kosztuje ale idared w karton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Obcykany

Odnośnie tych marzycieli co biorą zawsze najdrożej opowiem głupi dowcip ...

 

Dwóch importerów z bliskiego wschodu,nieco opalonych negocjuje cenę z sadownikiem:

-90 gr i bierzemy całego Tira

-1zl albo tir nie wyjedzie z podwórka mówi sadownik

Negocjują już tak 10min i jeden z opalonych nie wytrzymuje i woła drugiego na bok i pyta

-po co ty się tak z nim kłócisz...i tak mu nie zapłacisz

A ten odpowiada...

-wiem,ale chcę żeby mniej stracil

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość Sadownik z okolic

Żeby nie dawać idared jednym i drugim, najlepszy sposób to piła i do dzieła u mnie już 2 ha poszło,  jeden plus opału na trzy lata :)...nie trzeba już płacić za ciecie i pryskanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich anonimowych osób, które próbują ostatnio opublikować wypowiedzi w tym wątku informując o domniemanym oszustwie:

Przypominam, że do tego służy sekcja Opinie i ostrzeżenia: https://www.igrit.pl/forum/forum/41-opinie-i-ostrzeżenia/

Nie będziemy akceptować anonimowych donosów bo mieliśmy już z tego powodu zbyt wiele nieprzyjemności gdy ktoś kogoś pomówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 gr to super cena..

100ton z ha...50 tys do kieszeni bez chłodni,można zamocować skrzyń też nie trzeba...siara się pogoni bez tych fanaberii i nowości...

Jakby nie liczył 20tys z ha zostanie...

Z której odmiany będzie lepiej????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeście sie przywyczaili że sie sypało do skrzyni jak leci, tir podjechał zabrał i tyle i kasa jeszcze za wage w skrzyni. . Jak was tak skubią to przecież możecie sami sortować kto wam kaze dawać na sortowanie ? ale to trzeba robić, albo zapłacić pracownikowi i tez zle. Przypomnijcie sobie czasy jak sie jezdziło Starem na giełde i sie  w klatki rwało......

 

idared 45 gr prince 0,70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Grójec napisał:

I źle było? Kto miał głowę to Stara z przyczepą na niedzielę jabłek do Wrocławia albo Gdyni i kasa była mocna.

a broni ktoś komuś rwać w klatki kupić Stara i jechać na Bronisze ? :)   sortowac sie ludziom nie chce a co mowa na gieldy jezdzić ..........Wtedy byla połowa jablek co teraz stąd i ceny były inne nasadzone jest do oporu i kiedyś balon musiał pęknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gość hmm,

ten idared i Prince to chyba z przechowalni za te 45 i 70. :D:D idared z chłodni 50 55 gr. Prince od 80 do 1zl zależy jak komu potrzeba i od towaru. Nie mówiąc już o towarze z KA.

Możesz pomarzyć O takich niskich cenach:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Marcin napisał:

Do gość hmm,

ten idared i Prince to chyba z przechowalni za te 45 i 70. :D:D idared z chłodni 50 55 gr. Prince od 80 do 1zl zależy jak komu potrzeba i od towaru. Nie mówiąc już o towarze z KA.

Możesz pomarzyć O takich niskich cenach:) 

Podasz kto płaci 55 gr za idareda z chłodni pod koniec stycznia ? chętnie sie dowiem. Czy nie zdradzasz swoich byznesowych kontaktów ? :D  po sortowaniu wyjdzie co 40 gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Filozof

Kolego nikt nie płaci. Widziałem na grupie jak ludzie przywożą idareda w rolce po 45 gr, dwa dni temu. Wszystko pięknie wyrolowane. Tydzień temu kolega dał na sortowanie idareda z chłodni po 40 gr. Nic mu na to nie powiedziałem, ale pomyślałem że gdzie ty masz urwa rozum przy cenie suchego ponad 30 gr..chłopy piszą w ogłoszeniach propozycje 50-55 gr, w sumie dobrze, że probują. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak masz slabiutki towar to i wyjdzie 65gr. Ja sprzedałem 5 samochodów Prince po 1 zł dwa tyg temu. Jabłuszko leży pięknie praktycznie bez ubytków. Sam sortowalem. Dzisiaj jest dużo propozycji 80 90 gr. Ale są też i na 1zl. Dla mnie to możesz sprzedawać po 20 gr A idareda po 10 jak Ci pasuje :D pomarzyć sobie możesz o takiej cenie kupczyku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...