Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019


Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po pierwsze nie do nas tylko na reeksport, po drugie 80ton, po trzecie osobiście wiem że to się dzieje od co najmniej 4 lat, idą jakieś tam śmieszne ilości dalej, więc spokojnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik
2 godziny temu, Gość Tomasz napisał:

Dajcie sobie już spokój z tym przemysłem to jest temat o eksporcie!!!

Przynajmniej widać po postach jakie w PL głównie produkuje się jabłko, większe zainteresowanie wśród sadowników ceną przemysłu niż exportu. W tym roku z 5 mln ton jabłek to 70% = 3,5 mln przemysł, 30% deser - 1,5 mln.

Miałem propozycję na sortowanie za Princa 1 zł, Golden 1,2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Sadownik napisał:

Przynajmniej widać po postach jakie w PL głównie produkuje się jabłko, większe zainteresowanie wśród sadowników ceną przemysłu niż exportu. W tym roku z 5 mln ton jabłek to 70% = 3,5 mln przemysł, 30% deser - 1,5 mln.

Miałem propozycję na sortowanie za Princa 1 zł, Golden 1,2.

Cena jablka 40gr minus40% bo tak grupy skubja wychodzi  0.24 czy chłop nie umie liczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dlatego naprawdę trzeba  nie umieć liczyć - najdelikatniej ujmując, żeby oddać jablko w tej chwili na sortowanie po mniej niż 60 - 70gr. Nie mówiąc już o jablku z KA.  Za te wszystkie propozycje na 40 50 gr to powinien byc klient wysmiany, co juz sie dzieje :)Rozumiem tych z przechowalni, towar coraz gorszy, to samo chłodnia. Rozbieżności cenowe są naprawdę duże. Prince nawet od 70gr do 1zl spokojnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...