Skocz do zawartości

CENY JABŁEK PRZEMYSŁOWYCH 2018/2019


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Gość z Sadu

Do gościa kupczyka dobrze wiesz że cena eksportu jest bardzo niska i nie idzie i wszyscy sypią wszystko pokaż kontrakt i faktury chłopom za ile ty wozisz na skupie od lat jablka i przestan udawac bogacza bo jeszcze wszystkim nie wypłaciłeś za towar i mogą przyjść chłopi i zabiorą ci wózki i ciężarówki i wagi.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość tomek napisał:

 a rolnik płaci dochodowy ??

Nie płaci bo nie ma takiego obowiazku,a cwaniaki skupczyki jada na chłopie ile moga.Kupi po 8 sprzeda po18. Fakture wystawi na 15 i cwaniak zamiast od 10gr podatek zaplacic to płaci od 3.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Gość z Sadu napisał:

Do gościa kupczyka dobrze wiesz że cena eksportu jest bardzo niska i nie idzie i wszyscy sypią wszystko pokaż kontrakt i faktury chłopom za ile ty wozisz na skupie od lat jablka i przestan udawac bogacza bo jeszcze wszystkim nie wypłaciłeś za towar i mogą przyjść chłopi i zabiorą ci wózki i ciężarówki i wagi.?

Niska to jest cena syfu typu champion jonagoldy mutsu itd. Ceni się gala royal i sporty oraz ładny golden. A wcześniej wspomniany syf nie idzie wiec najprościej go wysypać prawda? Tylko ze ja na tym syfie zarobię hahahahahhahhsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Gumofilc napisał:

Nie płaci bo nie ma takiego obowiazku,a cwaniaki skupczyki jada na chłopie ile moga.Kupi po 8 sprzeda po18. Fakture wystawi na 15 i cwaniak zamiast od 10gr podatek zaplacic to płaci od 3.

 

To siedź cicho skoro nie płacisz w ogóle. Nie masz prawa nikomu tego wypominac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Yhym napisał:

To siedź cicho skoro nie płacisz w ogóle. Nie masz prawa nikomu tego wypominac

Oczywiscie ze mam prawo o tym pisac, a twoim obowiazkiem jest ten podatek płacić. A skarbówka bedzie po tym sezonie w niejednym skupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Gumofilc napisał:

Oczywiscie ze mam prawo o tym pisac, a twoim obowiazkiem jest ten podatek płacić. A skarbówka bedzie po tym sezonie w niejednym skupie.

A ja bym sobie życzył, żeby zarówno skupy, jak i producenci płacili podatki dochodowe, a nie wystawiali zaniżone faktury. 

To, że sadownik nie płaci podatku dochodowego, a byle sklepik osiedlowy musi to skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Olek napisał:

A ja bym sobie życzył, żeby zarówno skupy, jak i producenci płacili podatki dochodowe, a nie wystawiali zaniżone faktury. 

To, że sadownik nie płaci podatku dochodowego, a byle sklepik osiedlowy musi to skandal.

Skandal to jest jak jabłko przemysłowe kosztuje 0.07, mniej niż ku....................a paczka zapałek. To jest skandal!!!!!!!!!!!!!!! Ale nic, jak na giełdzie duży spadek, to potem duży wzrost i to jest pewne.Przewiduje początek grudnia 0.35 zł, a nawet więcej .Wspomniecie moje słowo.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie będzie, nie będzie na drugi sezon ! Drzewa dały 100%w tym roku i  oni o tym wiedzą, więc jak myślicie ? Teraz tylko do góry!:)Ps. jak do tej pory wszystko sprzedają na bieżąco ,zero zapasów. Informacja pewna na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Gość WGR napisał:

Płaci 8 gr sprzedaje do 28gr w zależności jakiej jakości jabłko przywiezie i jakie ma chody na przetwórni to się nazywa czysty biznes!!!

 

A co ty myślałeś, posadziliście tyle że towaru do wyboru, do koloru. I co wiecej, jeszczę w tych 8gr jest twój transport do mnie na plac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, jeszcze się gówno sprzedawali za wagę w skrzyni, bo inaczej nie sprzedam, bo mam kupców. Albo na placu w skrzynce na spodzie przemysł i 35zł.

 

A w tym roku na placu 10zł i pytanie ile bierzesz to się dogadamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2018 o 21:59, Gość Handlarz napisał:

A co ty myślałeś, posadziliście tyle że towaru do wyboru, do koloru. I co wiecej, jeszczę w tych 8gr jest twój transport do mnie na plac :)

A za darmo byś nie chciał ?

Bo za 8 groszy to całych zgniłych by mi sie nie opłacało tobie sypać!   moich jabłek nie dostaniesz!  bliżej grudnia bedzie 50 groszy a i z wami ludzie skończą. Od lat oszukiwaliście i okradaliście rolników na wadze i na cenach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...