Skocz do zawartości

FINANSOWANIe DZIAŁALNOSCI ROLNICZEJ


Gość Aleksandra Komorowska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandra Komorowska

Witam,

 

jestem Starszym Doradcą Finansowym, współpracuje z większością Polskich Banków w zakresie finansowania działalnosci rolniczej.

Aktualnie na rynku mamy bardzo duże możliwości finansowania, a oferty są bardzo atrakcyjne.

Jeżeli ktokolwiek z Państwa bedzie zainteresowany takim rozwiązaniem, zachęcam do kontaktu.

Moje usługi sa całkowicie bezpłatne - nic Państwo nie tracą a mogą tylko zyskać.

 

Mój region to Warszawa i okolice

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez IGRiT
proszę ogłosić się w dziale ogłoszenia rolnicze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem Starszym Doradcą Finansowym, współpracuje z większością Polskich Banków w zakresie finansowania działalnosci rolniczej.

Aktualnie na rynku mamy bardzo duże możliwości finansowania, a oferty są bardzo atrakcyjne.

Jeżeli ktokolwiek z Państwa bedzie zainteresowany takim rozwiązaniem, zachęcam do kontaktu.

Moje usługi sa całkowicie bezpłatne - nic Państwo nie tracą a mogą tylko zyskać.

 

Mój region to Warszawa i okolice

 

 

Pozdrawiam

a jak sie z panią kontaktować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość laszlo

A jeżeli potrzebujecie mniejszej lub większej pożyczki - mam tutaj na myśli sytuację, gdy wyskoczy nagły wydatek który nie może czekać - to w jaki sposób najczęściej pokrywacie zobowiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość barozo

W takich nagłych sytuacjach warto posiadać w pogotowiu kartę płatnicza - kredytową. Z limitem, nie wiem na ile tam potrzebujesz - 50 czy tam 100 tys zł. Minus jest taki, ze możesz nią płacić właściwie za wszystko, jedynie kasy nie można wypłacać z bankomatu. Tzn można, ale jest to droga zabawa.

Kasa to najlepiej z pożyczek: hipotecznych, gotówkowych czy chwilówek. Na forum https://chwilowo.pl/forum/masz kilka interesujących wątków z tego zakresu, możesz tam znaleźć trochę więcej informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość roman

W jakich bankach macie konta? Pytam, bo mam w spółdzielczym - generalnie jest okey, tylko karta płatnicza działa jedynie w bankomatach banków spółdzielczych czyli może w dwóch lub trzech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kuba

Z tego o pamiętam, to w banku spółdzieczym masz możliwość założenia karty płatniczej Visa. W dużym skrócie polega to na tym, że idziesz do pani do okienka, i tam ona Ci mówi co i jak.

Jest jakaś tam opłata, ale nie są to duże kwoty. Oczywiście możesz założyć konto w takim banku w którym będzie to za darmo. Np mBank czy Alior Bank.

Proponuję jeszcze tutaj rzucić okiem: http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/- masz tam interesujące zestawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Banki spółdziecze mają tą zaletę, że są blisko. Minusem jest to, że ich karty płatnicze działają tylko i wyłącznie w ich bankomatach. Poza tym wcale nie mają najtańszych pożyczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba patrzeć na RRSO. Jeżeli przekracza określony pułap, to nie wchodzić i tyle. Fakt, czasami można trafić na różnego rodzaju promocje i oferty dla stałych klientów, ale takie coś jest wszędzie. Tutaj na forum https://moneystore.pl/forum/gdzie-szukac-aktualnaych-promocji-na-pozyczki-gotowkowedyskusja na podobny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...