Skocz do zawartości

Ceny ziemniaka młodego 2018


Gość Pat

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Drodzy forumowicze,

zachęcam do zaznajomienia się z niniejszym tekstem z którego dowiecie się jak wygląda aktualnie sytuacja z produkcją ziemniaka w Europie z "rozpiską" na poszczególne kluczowe kraje dla tej uprawy:

https://www.igrit.pl/index.php?podstrona=informacje&informacja=RYNEK-ZIEMNIAKOW-2018-przeglad-informacji-z-rynkow-zagranicznych

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ocochodzi
11 godzin temu, Gość kupiec napisał:

pan z Zadroża pisze że kupi ziemniaka na Rumunie ciekawe gdzie ma fito trzeba dać namiary inspekcji fitosanitarnej i  skarbówce niech go sprawdzą 

Sprowadza źle? Sprzedaje źle? Ludzie czymajta śe te pyry w piwnicy.. nie dogodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość RolnyPL
12 godzin temu, Gość kupiec napisał:

pan z Zadroża pisze że kupi ziemniaka na Rumunie ciekawe gdzie ma fito trzeba dać namiary inspekcji fitosanitarnej i  skarbówce niech go sprawdzą 

A w czym ci to przeszkadza czy ma czy niema moze ciebie niech sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Producent

Jak ktoś chce kupić i wysłać to nikogo nie powinno obchodzić czy ma papiery czy nie, ważne że towar wychodzi z kraju.

Trzeba monitorować to co jest wworzone do Polski i tutaj blokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarzom puszczaja nerwy dobrze bylo jak sie placilo 3 zl i przebieralo w towarze dzisiaj trzeba zaplacic 8 z l a niedlugo  15 zl za 15  nie piszcie glupot bo takajest sytuacja z ziemniakiem w Europie ,przy takim ruchu jak jest obecnie za pare miesiecy nie bedzie czym handlowac  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CZESLAW
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Handlarzom puszczaja nerwy dobrze bylo jak sie placilo 3 zl i przebieralo w towarze dzisiaj trzeba zaplacic 8 z l a niedlugo  15 zl za 15  nie piszcie glupot bo takajest sytuacja z ziemniakiem w Europie ,przy takim ruchu jak jest obecnie za pare miesiecy nie bedzie czym handlowac  

tak kolego ja juz przezylem rok 16,17,18  co niemiało być czym handlować juz w grudniu ale w maju kupowalem zagazowany po 5 zl:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość CZESLAW napisał:

tak kolego ja juz przezylem rok 16,17,18  co niemiało być czym handlować juz w grudniu ale w maju kupowalem zagazowany po 5 zl:) pozdrawiam

tak  kolego ja juz przezylem  rok  95,99 ,2005  wtedy ziemniaki mozna bylo sprzedac po 20  zl za 15 kg a nawozy ipaliwo bylo trzykrotnie tansze nic nie stoii na przeszkodzie zeby ziemniak kosztowal w  hurcie 2 zl za kg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość producent
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

tak  kolego ja juz przezylem  rok  95,99 ,2005  wtedy ziemniaki mozna bylo sprzedac po 20  zl za 15 kg a nawozy ipaliwo bylo trzykrotnie tansze nic nie stoii na przeszkodzie zeby ziemniak kosztowal w  hurcie 2 zl za kg 

Kolega ma 100% racji. Jak mi ktoś mówi że ziemniak drogi to ja sie pytam czy kosztuje 5 zł kilo? Ponieważ to dla mnie jest drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...