Skocz do zawartości
Advertisement

Postulaty Unii Warzywno-Ziemniaczanej


IGRiT

Rekomendowane odpowiedzi

W artykule znajdziecie rozpiskę postulatów złożonych w środę na ręce przedstawiciela Kancelarii Premiera RP:

http://www.igrit.pl/index.php?podstrona=informacje&informacja=postulaty-unii-warzywno-ziemniaczanej

Czekamy na Wasze opinie i komentarze. Zgadzacie się? Popieracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zofia Polewska

Trzymam za Was kciuki, oby te działania, które podjęliście nie poszły na marne, tylko czy nasi politycy to jeszcze faktycznie mają coś do gadania w naszym kraju, czy są już tylko marionetkami w rękach koncernów-gigantów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przestańcie pier**lic o tym SieradZu cały czas bo to się robi żałosne... w Kaliszu na giełdzie dużo jest producentów pka,ppl i też puszczają ceny o nich jakoś nikt nie mówi... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
2 godziny temu, Gość Uczciwy napisał:

Agrounia gdzie jesteś. Działaj nie tylko o ceny ale także o uczciwą konkurencję. AGRO UNIA gdzie jesteś gdzie

Przeciez nawet w wczorajszym filmie Michał mówi ze maszyny zagraniczne sprzedaja Polacy i w ten sposób napędzają Polska gospodarke, idąc tym tokiem zagraniczne ziemniaki sprzedają Polacy i napędzają gospodarke Pozdrawiam

 

PS żadnej Polskiej maszyny u Michała na filmach nie widziałem w budzecie wyższym niz 10 000 zl :) także przykład od samego GURU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jaka agrounia to banda chłopków w gumofilcach i ten pseudo Lepper z orzezyna chciał zaistniec narobić sobie rozgłosu i tyle Co ten człowiek zrobił fajnie paliło opony zje..ł asfalt w wawie i my podatnicy zapłaciliśmy za to 300 tys Wielu tych co go popierało odsunelo sie od niego i jego rodziny bo może nie wiecie ale wszyscy obok Kołodziejczyka to rodzina.Teraz patrze na jakis tam film a n na konferencii z Ardanowiczem maca sie z nim a jeszce niedawno krytykował go na całego . Jedna wielka banda dobry kij i całe to towarzystwo uciekło by i pochowało po stodołach Zrobił pokaz w markecie bo był za długa kolejka do kasy i pokazał ze ziemnikai nie z  polski Nic nie zrobią kazdy syf płynoł i bedzie płynoł szerokim łukiem do pl Usłyszymy tak o Agrounii jak pekin i kapusta bedzie tania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupczydziejczak

Nawet nie chodzi o to, że dostali, bo przecież mogą. Chodzi o to w jaki sposób i w jakich okolicznościach. Kołodziejczak wyściskał się z Ardanowskim i nagle kasa z KOWRu się znalazła, a sąd umorzył postępowanie w sprawie palenia opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Na ostatniej manifestacji w Warszawie na wiosnę rolników zamiast w tysiącach  było kilkuset . Widok na tym rondzie był bardzo smutny  . Ceny na wiosnę za warzywka były kapitalne , to i rolnicy Agrounię  mieli w tylnej części ciała .  Teraz ci co  o wiosennej manifestacji nawet słuchać nie chcieli  będą najgłośniej biadolić  i krytykować .   Każdemu który  nie chciał do Warszawy jechać życzyłem rekordowych plonów , aby jak najszybciej o Agrouni sobie przypomnieli . Każdy by chciał aby Kołodziejczak sam dla każdego z nas dobrobyt wywalczył , ale tak się nie da . To rolnicy Kołodziejczaka zdradzili  a nie  na odwrót . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z Wielkopolski...

Nie jestem jakimś szczególnie wielkim zwolennikiem Agro Unii ale mój przedmówca ma rację...  Rolnikom wydaje się, lider Agro Unii za nich wszystko sam zrobi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Nie byłem ani nie jest fanem tego stowarzyszenia. Ale wiem co widzę. Jeśli wzięli kasę od państwa to znaczy że musieli najpierw rękę która im te pieniądze dała polizac. A to oznacza że skończyła się niezależność a zaczęło poddanstwo. Dla mnie jest to nie uczciwe. Poza tym jeszcze nic nie załatwił aby można było mówić że musi wszystko sam robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Oznakowanie  flagą kraju pochodzenia  jak na razie  tylko ziemniaków to  dzięki komu  mamy ???  Jeśli rolnicy go zdradzili , to chłopak musiał zaakceptować prawo buszu . W buszu jeśli  nie jesteś w stanie pokonać przeciwnika to aby nie zostać pokonanym  przez niego należy się   z nim zaprzyjaźnić . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agrounia  zbieranina chłopków przede wszystkim rodziny  z orzerzyna co wszystkimi i wszystkim che rządzić Zrobił ostatnio show w markecie bo kolejka do kasy była za długa a na dodatek nie poznała go pani kasjerka JAK TO PANI MNIE NIE ZNA JA JESTEM PREZESEM AGRO UNII I DOSTAŁ SZAŁU I POWYWALAŁ TOWAR Z PÓLEK SZUKAŁ MĄTWIKA ZIEMNIACZANEGO I TIBURNA W PEKINIE A tak naprawde mysle ze to gra interesów rolnicy ciemni popierają tego człowieka ale juz myslący widza ze toczy wojny z ministerm a za chwilke sciska sie z nim i bierze pieniądze na reklame Jaką reklame sam sie ma reklamowac swoje kapusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT unpinned i unfeatured this temat

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...