Skocz do zawartości

Ziemniaki 2018 -początek sezonu


Gość Rolnik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zbyszek!!!

Ale tu pośrednikami smierdzi, na kupili Rumuna i strach w porty zaglada aby się nie umoczyc tak jak rok temu, nawet przesypywanie w polskie worki nic nie dało. Rolnicy w tym roku pełna dyskrecja, niech kupują przedsiębiorcy w białych kolnierzykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maro

Co Ty człowieku gadasz. Niewiem jak w zeszłym roku można było umoczyc na Rumunię. To był złoty rok na Rumuna, nigdy się tyle nie sprzedało i wszystko z zyskiem. Od poniedziałku na giełdach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2018 o 20:42, Gość BANKRUT napisał:

LASKOWE CZY WŁOSKIE ?

Dzisiaj dolalo to po 20 będzie się kopac. Apel do polskich rolników! Nie ukrywajcie jakie macie ziemniaki to wtedy ci pseudo handlazyki może będą tego rumuna z rozwagą importować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziemniaki sieradzkie

za 10 dni moze cos sie ukopie u mnie ale volumi lub avanti ale znow arrow lichy z pod foli małe krzaki za tydzien sie zejdzie dopiero....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Denar

Ja w środę będę kopał lorda o ile pogoda pozwoli i nie będzie padało bo dziś dowalilem 200 tyś liter wody i ciężko wejsc☺ciekawe jak będzie z zajściem na poczatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sieradzak

Niby powinienem być szybszy niż riviera znaczy prędzej złapać plon handlowy bo jest to mniej ale u mnie jest słaby w tym roku w krzaku a jak dociera nie wiem bo jej nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maro
7 godzin temu, Gość xxx napisał:

W tym roku nie ściągną rumuna. polski będzie pierwszy 

Na Krakowie już byl w niedziele poszedł cały po otwarciu drzwi. W czwartek wjeżdża duzo a tu kopać nie będą jeszcze nawet że względu na deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Maro napisał:

Na Krakowie już byl w niedziele poszedł cały po otwarciu drzwi. W czwartek wjeżdża duzo a tu kopać nie będą jeszcze nawet że względu na deszcz.

Jestem co dzień na Rybitwach i pierwsze słyszę żeby z Rumunii już byl. Na razie Grek i Włoch jest i jeszcze zamawiają więc widoków na Rumuna nie ma na ten i może przyszły tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maro
1 godzinę temu, Piotr Malopolska napisał:

Jestem co dzień na Rybitwach i pierwsze słyszę żeby z Rumunii już byl. Na razie Grek i Włoch jest i jeszcze zamawiają więc widoków na Rumuna nie ma na ten i może przyszły tydzień.

Tez jestem codziennie. Wiec wiem co mówie i co widziałem. Siedzisz tam cały dzień że dasz sobie reke uciąć? Mowie jak było i tyle. Sprawdź też jutro i w piatęk bo już będzie do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...