Skocz do zawartości

Ziemniaki 2018 -początek sezonu


Gość Rolnik

Rekomendowane odpowiedzi

popieram tych co sadzą tylko dla siebie, panowie poco sobie roboty dokładać a ceny jak nie było tak i w tym jak i w następnym a nawet za 5 lat nie będzie. to znaczy cena będzie standardowa czyli 3zł za 15 kg max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Daniel napisał:

U mnie już na wierzchu ziemniaczki są od 4dni   ?

U mnie jeszcze nie wyszły, ale już czekam ...w tym roku po raz pierwszy zaprawaiłem prestige forte, ciekawe co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

Z jednej strony sie cieszę bo już od tygodnia na wierzchu krzaki mają po 15cm, a z drugiej co tu się cieszyć jak całe bronisze zaladowane mlodym z cypru, Egiptu i Włoch już w tym momencie, w maju dojdzie jeszcze rumun a już teraz importowane młode w hurcie około 1,50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Daniel napisał:

Z jednej strony sie cieszę bo już od tygodnia na wierzchu krzaki mają po 15cm, a z drugiej co tu się cieszyć jak całe bronisze zaladowane mlodym z cypru, Egiptu i Włoch już w tym momencie, w maju dojdzie jeszcze rumun a już teraz importowane młode w hurcie około 1,50zł

Włoski i cypryjski ma swoją cenę a młody Polski swoją. Największy wpływ na polskiego ma rumuński bo go sprzedają za naszego. Choć nie sadzę już wczesnego to w tym roku moze być dobrze z wczesnym bo podobno w Rumunii wymrozilo ziemniaki w marcu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co ty piszesz o lordzie, lord denar to połowa czerwca do kopania, a że łęcina ładna to wiem bo pare radlin go przykryłem. chłopaki zamiast przeredlać ziemniaki to śmigają opyłaczami, i o czym tu rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Błażej

To po co sądzisz jak zbytu nie masz? Nigdy ceny nie bedzie nie szanujemy swojej pracy sądzimy żeby tylko sadzic a może się uda a przy takim zejściu jaki jest teraz ziemniaka nigdy nie będzie ceny bo poprostu ludzie już go prawie nie jedzą a po drugie jest nadprodukcja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...