Skocz do zawartości

Stop wyzyskowi rolników - protest?


Gość Gazowany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam

Ja tez jestem rolnikiem rowniez uprawiam warzywa i sprzedaje je w tym roku tanio ale wytlumaczcie mi co ma rzad niby zrobic ? wyjsc z uni bo przegrywamy konkurencje z zachodnim rolnikiem jezeli chcecie protestowac to nie kazcie sprawdzac zachodniego towaru bo to jest smieszne strajki powinny miec miejsce poprzes blokowanie centr dystrybucyjnych marketow to tam jest problem i znimi powinna byc rozmowa i przedstawione dowody ktory towar niby jest sprowadzany i jakie firmy to robia i im utrudniac prace w uni europejskiej zakazane sa dumpingowe ceny wiec przedstawcie dowody poproscie rzad zeby przestawili wam dokladne koszty wyprodukowania ziemniaka na zachodzie czyli jakie maja doplaty i wytlunaczcie ze przegrywacie konkurencje na tej plaszczyznie a jezeli okaze sie ze po prostu produkujemy drogo i slabej jakosci towar umrzemy smiercia naturalna , poniewaz mamy miesiecznic smolenska i rusek to jest nasz wrog niemiec wrog i kto tylko nie zgadza sie z nami to wrog wiec zamkniemy eksport i bedziemy spac na tej pekince i kartoflach Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek Błonie
13 godzin temu, Gość Adam napisał:

Ja tez jestem rolnikiem rowniez uprawiam warzywa i sprzedaje je w tym roku tanio ale wytlumaczcie mi co ma rzad niby zrobic ? wyjsc z uni bo przegrywamy konkurencje z zachodnim rolnikiem jezeli chcecie protestowac to nie kazcie sprawdzac zachodniego towaru bo to jest smieszne strajki powinny miec miejsce poprzes blokowanie centr dystrybucyjnych marketow to tam jest problem i znimi powinna byc rozmowa i przedstawione dowody ktory towar niby jest sprowadzany i jakie firmy to robia i im utrudniac prace w uni europejskiej zakazane sa dumpingowe ceny wiec przedstawcie dowody poproscie rzad zeby przestawili wam dokladne koszty wyprodukowania ziemniaka na zachodzie czyli jakie maja doplaty i wytlunaczcie ze przegrywacie konkurencje na tej plaszczyznie a jezeli okaze sie ze po prostu produkujemy drogo i slabej jakosci towar umrzemy smiercia naturalna , poniewaz mamy miesiecznic smolenska i rusek to jest nasz wrog niemiec wrog i kto tylko nie zgadza sie z nami to wrog wiec zamkniemy eksport i bedziemy spac na tej pekince i kartoflach Pozdrawiam

Zastanów się co ty w ogóle piszesz jak nie masz pojęcia to się nie odzywaj i ortografię popraw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adam

Dziś wreszcie media ogólnopolskie się zainteresowały tematem. Martwi jedynie to, że znów wielu wykorzysta nas rolników do własnej walki politycznej. 
A nam nie chodzi o obalanie rządów, nam chodzi o zwrócenie uwagi na problem braku dbałości przez naszych polityków o to co nasze, przestańmy być krajem który jest tylko zdolny do odtwarzania lub konsumowania produktów wytworzonych na zachodzie. Mamy własna produkcję, własne odmiany, wspaniały warsztat rolniczy, w miarę zdrową (jeszcze) produkcję roślinną. Naprawdę nie musimy sprowadzać żywności z FR, DE czy innych państw!

Michał dziękujęmy za organizację protestu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniesmaczony

Byłem wczoraj i moim zdanie osoby takie jak Międler, Andrzej Prochoń oraz Piotr Rybak są nie potrzebne, nie powinni nas prowadzic tego typu osoby, opinia publiczna bedzie w nas widziala tylko awanturników i krzykaczy. A najwiekszym wczoraj paradoksem było to, że na czele strajku rolniczego nie rolnicy zupelnie jak w ministerstwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ronik

Blokować Markety i Dystrybucje  to Rząd ma władze by to powstrzymać tą zywnosc która idzie z zachodu do nas Blokowac Markety płcą po 3 miesiącach i wiencej  a Rolnikowi z zachodu płacą po 14 dniach nam polskim rolnikom płacą jak smieciowi Blokowac  wszystkie Markety w  Polsce  Jestem z Rolnikami z Całej Polski  Teraz Strajk w Warszawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Producent
W dniu 10.05.2018 o 06:40, Gość Zniesmaczony napisał:

Byłem wczoraj i moim zdanie osoby takie jak Międler, Andrzej Prochoń oraz Piotr Rybak są nie potrzebne, nie powinni nas prowadzic tego typu osoby, opinia publiczna bedzie w nas widziala tylko awanturników i krzykaczy. A najwiekszym wczoraj paradoksem było to, że na czele strajku rolniczego nie rolnicy zupelnie jak w ministerstwie...

Oglądałem na you tube i zgadzam sie z kolegą. Panowie wykrzykiwali nie potrzebne hasła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawel

Witam 

Jestem rolnikiem z pod Warszawy chcieli byśmy się dołączyć do protestów. prosił bym o dokładny termin rozpoczęcia i miejsce protestów mój adres email to pawel.cwiek@interia.pl Pozdrawiam Paweł Ćwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość Pawel napisał:

Witam 

Jestem rolnikiem z pod Warszawy chcieli byśmy się dołączyć do protestów. prosił bym o dokładny termin rozpoczęcia i miejsce protestów mój adres email to pawel.cwiek@interia.pl Pozdrawiam Paweł Ćwiek

A macie dużo obornika i gnojówy?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem rolnikiem i też sądzę sieje i co roku mam nadzieję. Ale moim zdaniem wyrok na nas rolników zapadł już dawno a teraz jest początek jego wykonania. Bylem na strajkach ale kompletnie nie mam wiary w to że coś osiągniemy chcieliśmy Unię noto mamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vendetta

No i macie efekt strajków import młodego ziemniaka na dziś do wyboru do koloru Rumunia,  Hiszpania,  Egipt,  Cypr,  Włochy a jak ktoś chce starego ziemniaka to proszę Niemcy Francja Belgia o Holandia.  Super protest dużo udało się zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum
14 godzin temu, Gość Vendetta napisał:

No i macie efekt strajków import młodego ziemniaka na dziś do wyboru do koloru Rumunia,  Hiszpania,  Egipt,  Cypr,  Włochy a jak ktoś chce starego ziemniaka to proszę Niemcy Francja Belgia o Holandia.  Super protest dużo udało się zrobić 

Brawo Ty !!! 

Jeszcze kilka lat powinno być takich aby nasze produkty  służyły  do zasypywania dołów .  Jest za dobrze  ,bo są właśnie takie głosy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie obudźcie się do cholery. Najlepiej usiąść na d*pie, a wtedy to już politycy zajmą się naszymi sprawami(ironia jakby ktoś nie zrozumiał). Ruszyć się w środę 23 maja do Warszawy. W jeden dzień roboty nie przerobimy, a musi być tam nas jak najwięcej. Pociągiem jest super dojazd bo wychodzisz z centralnego, przechodzisz przez ulicę i jesteś na miejscu. Widać jeszcze jest za dobrze, bo każdy tylko narzeka a nic nie robi, to jak rolnik ma to w d*pie to polityk będzie się o nas martwił?! Obudźcie się i szturm na Warszawę, a jak nie to trzeba sprzedawać ziemię, dopóki ktoś jeszcze będzie chciał kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1991677434414981&id=1959623864287005  to jest patologia i z tym musimy walczyć, ale nikt za nas tego nie zrobi. To wreszcie musi do nas dotrzeć, że jeśli nie my się upomniany o swoje to nikt za nas tego nie zrobi. I musi być jedność bo jednostki się nie boją, a samemu to można iść za stodołę wiadomo co zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Vendetta napisał:

No i macie efekt strajków import młodego ziemniaka na dziś do wyboru do koloru Rumunia,  Hiszpania,  Egipt,  Cypr,  Włochy a jak ktoś chce starego ziemniaka to proszę Niemcy Francja Belgia o Holandia.  Super protest dużo udało się zrobić 

A myślisz, że w tydzień coś zrobią? Nie. Powinni ale nie zrobią, a naciski z.naszej strony muszą być nieustanne i coraz silniejsze. Jeśli zobaczą, że teraz odpuścimy to koniec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • IGRiT unpinned i unfeatured this temat

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...