Skocz do zawartości

Buraczek Czerwony- Ceny, Opinie, Pytania, Porady


//Dawid//

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Panowie cos tanie buraczki w tym roku oferty 30-40gr.wszystkie warzywa placą od marchewka 1zl seler 1.5 kapusta 1 a wy tak tanio sie cenicie. Tanio czy drogo kupiec i tak wiecej nie kupi wiec moze tez coś podniescie w góre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 16.10.2018 o 21:30, Gość ogrodnik napisał:

Panowie cos tanie buraczki w tym roku oferty 30-40gr.wszystkie warzywa placą od marchewka 1zl seler 1.5 kapusta 1 a wy tak tanio sie cenicie. Tanio czy drogo kupiec i tak wiecej nie kupi wiec moze tez coś podniescie w góre

Jestem tego samego zdania mam ponad 100 ton i wszystko w magazynie czeka na lepsze ceny. Mam nadzieje ze troche pojdzie do gory. A Wy jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
42 minuty temu, Darekspire napisał:

Jak tam temat z buraczkiem czerwonym? Tak wogole temat zanikl, duzo siejecie na ten sezon? Jakie macie dobre sprawdzone odmiany na świeży rynek? Ja glownie sieje wodana i chcial bym spróbować jeszcze czegos innego

 Standardowo 5ha Polecam monty ladnie plonuje i przechowuje sie woda tez ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec

Nie bądź taki dowcipny i zatrzymaj tę karuzelę śmiechu. 

Nie pytam o cenę tylko o okres czasu, i nie chodzi mi o byle co tylko o burczaka, który będzie buraczkiem, a nie wielkości paznokcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Darekspire napisał:

Te 5 ha siejesz partiami czy wszystko w raz jak sobie radzisz z przerastaniem

Na dwa rzuty przerosty nie problem dlugoletnia wspolpraca z jedna z firm biora marketowke i przemysl takze problemu nie ma .Odpowiedni termin i zageszczenie i przerosty stanowia mały procent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Luki napisał:

Na dwa rzuty przerosty nie problem dlugoletnia wspolpraca z jedna z firm biora marketowke i przemysl takze problemu nie ma .Odpowiedni termin i zageszczenie i przerosty stanowia mały procent.

A Ty Luki czym kopiesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
  • 2 weeks later...

Zakłady przetwórcze zakontraktowały więcej niż mogą przerobić .Większość produkcji  trzeba  w tym roku  opchnąć na rynku  a lekko nie  będzie bo  u nas  znacznie więcej buraczka mają siać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...