Skocz do zawartości

Nie dajcie się oszukać przy sprzedaży ziemniaka


Gość Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorz

Proszę o kontakt na forum wszystkich, których oszukali ( klient - firma - kupił ziemniaki,a nie rozliczył się do końca ) i zalega z lat poprzednich . Były to  mi.in.firmy i osoby z województwa lubelskiego. Na początku płaci, zabierze kilka lub kilkanaście aut ,potem reklamacje i nie płaci.

Tak działają wiele lat i oszukują w całej Polsce. Pamiętajcie rolnicy najpierw kasa !! potem ziemniaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gość Tel. Podaje 608593773 zamówił u mnie ziemniaka cena 7.50zł przyjechał na miejsce daje 6 zł za 15 powiedziała ze nie zostawił ziemniaka i pojechał. Jak dla mnie zwykły naciągacz uważajcie na niego Tel. 608593773

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Franek_łódzkie

Cześć Grzesiek też miałem odczynienia z tym gościem chyba nawet nie ma działalności wyglądał na rolnika. Podobna sytuacja jak u Ciebie zamówił uzgodnił cenę a na miejscu obniżył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, mi firma Sławpol. PPHU. Guzik Sławomir 32-104 Przesławice 45 nie wypłaciła za dostarczone ziemniaki młode do dziś dzień jest tego za około 6000zł odebrali towar ale nie przysłali faktury rr ani nic sprawę musze zgłosić do sądu uważajacie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mi firma Sławpol. PPHU. Guzik Sławomir 32-104 Przesławice 45 nie wypłaciła za dostarczone ziemniaki młode do dziś dzień jest tego za około 6000zł odebrali towar ale nie przysłali faktury rr ani nic sprawę musze zgłosić do sądu uważajac

Nie tylko ty masz ten problem z tym panem, zdecydowanie odradzam prowadzenie jakiego handlu z tą"firmą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Gość

Proszę o kontakt na forum wszystkich, których oszukali ( klient - firma - kupił ziemniaki,a nie rozliczył się do końca ) i zalega z lat poprzednich . Były to  mi.in.firmy i osoby z województwa lubelskiego. Na początku płaci, zabierze kilka lub kilkanaście aut ,potem reklamacje i nie płaci.

Tak działają wiele lat i oszukują w całej Polsce. Pamiętajcie rolnicy najpierw kasa !! potem ziemniaki.

czy chodzi o Vita-pol Marek Bundyra z okolic Tom Lub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość rolnik na zagrodzie

czy chodzi o Vita-pol Marek Bundyra z okolic Tom Lub?

nie wiesz co się robi ? weź jakiś szwagrów kuzynów braci czy też siekiere a kasa będzie w zębach u tego dupka wiem z własnego doświadczenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Sieradz

Ten gość Tel. Podaje 608593773 zamówił u mnie ziemniaka cena 7.50zł przyjechał na miejsce daje 6 zł za 15 powiedziała ze nie zostawił ziemniaka i pojechał. Jak dla mnie zwykły naciągacz uważajcie na niego Tel. 608593773

Jak chciałeś go w ch*ja zrobić żeby zapłacił ci więcej jak na giełdzie , więc wybacz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Kupuje od jakiegoś czasu ziemniaka, nigdy nie zdarzyło mi się żebym zgłaszał rolnikom reklamacje, zawsze wiem co kupuję, tzn. oglądam i oceniam w jakiej klasie mogę sprzedać i to ja ponoszę ryzyko. Zasady są proste, widzę towar, oferuję cenę, płacę i na tym koniec, bez żadnych zagrywek. Pozdrawiam wszystkich, szanujmy się nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Rafał

Poszukujemy długów na Pana Marka Bundyra zamieszkałego Wólka Łosiniecka 22-672 właściciela firmy Vita-Pol Marek Bundyra. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt 71 34 59 101 lub biuro@retor.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam. znalazłem ten wątek w wyszukiwarce google kiedy próbowałem znaleźć cokolwiek na temat oszusta Marka Bundyra z Tomaszowa Lubelskiego, ul. Wyzwolenia 44. obecnie mieszka prawdopodobnie w Szolnok na Węgrzech. Ostatnio mnie oszukał przy okazji śliwki. Teraz ten człowiek ogłasza się w kategorii jabłko i próbuje oszukać innych... posługuje się dwoma (mi znanymi numerami telefonów: 503 428 492 oraz 698010145. Moja propozycja to zrobić pozew zbiorowy a przy okazji dodawać wpisy na igricie przestrzegające innych przed tym oszustem i złodziejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...