Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Advertisement

Witam . Chciałbym się zapytać czy gdybym wysiał kapustę w ziemię uniwersalna o pH 5,4- 6,4 ( dodam że Ziemia jest z firmy Aura) będzie wszystko ok? Dziękuję z góry za cenne informację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosc 2
23 godziny temu, Gość Radek napisał:

Witam. To ja od tego ogłoszenia 1500ton kapusty. Wy sprzedaliście za 30 gr a ja sprzedaje teraz za 1zl /kg. Pozdrawiam

no to w roku 5000 ton jak 2500 mało życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement Advertisement
Gość Radek

Nie osmieszajcie sie miałem 45 hektarow kapusty . wszystko nawadniane sredni plon to 90ton/ha i w tym roku nie sprzedalem kilograma ponizej 0,70zl/kg. Zbyt mam bo dino , polo i intermarche bezpośrednio a nie do posrednika. Dzis mi markety zrobily cene 1,39 za kilogram. Do środy 100ton mam zamowione. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szydlo

A smoki są w tych waszych bajkach o cenach kapusty i ziemniaków...?Jestem z Sandomierza...na giełdzie oczywiście jest kilku którym udało sprzedać się kilka worków w "TYCH WASZYCH CENACH"...pewnie będą  wspominać to do końca życia. Trafili na naiwnych i przestrazonych Starszych ludzi.Większy hurt bez wiekszych zmian...zobaczymy jak będzie z zajściem w tym tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzes
13 godzin temu, Gość Radek napisał:

Nie osmieszajcie sie miałem 45 hektarow kapusty . wszystko nawadniane sredni plon to 90ton/ha i w tym roku nie sprzedalem kilograma ponizej 0,70zl/kg. Zbyt mam bo dino , polo i intermarche bezpośrednio a nie do posrednika. Dzis mi markety zrobily cene 1,39 za kilogram. Do środy 100ton mam zamowione. Pozdrawiam

Wszystko fajnie pięknie tylko mi sprzedales po 50 groszy. Więc po co pisać ze nic poniżej 70 gr chyba ze ktos sie podszywa.

 

---

Uwaga od moderatora:
A skąd Pan wie, że to ten sam Radek?

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gośc E.

wydaje sie jakby Szydło nie dawał wiary w to co pisze Radek, ale jeśli odstawia bezpośrednio na markety to pisze  jak jest, na giełdzie cena potrafi byc nizsza niż prosto z domu. mało ludzi kupuje na giełdach, mali sklepikarze , więc nie piszmy o bajkach tylko o tym jak sobie radzimy w temacie kapusty, dalej twierdze że jak z wiosny nie ma zagwarantowanego zbytu chociaż połowy nasadzonego plonu to dziw bierze że jeszcze są rolnicy którzy myśla "a jakoś to bedzie " ja jestem w połowie sprzedazy kapusty i równiez poniżej 0,7 nie sprzedaje, teraz mam cene 0,70 przyznam ze jest nizsza niz na jesieni gdzie prosto z pola szła po 0,90,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szydlo

Sam daje na markety i to dużo...myślicie,że tam pracują debile...? Strasznie trzeba się nagimnastykowac cenowo...A najczęściej i tak z zachodu biorą taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szydlo

Jeszcze chciałem dodać,że przy rozpatrywaniu sklepów typu: Lidl, Aldi, Biedronka...ceny ustalene są na tydzień...nikt nie wariuje z cenami,bo zmienia dostawcę...Dzieci zostały w domu i fantazja poniosła...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szydlo
3 godziny temu, Gość gośc E. napisał:

wydaje sie jakby Szydło nie dawał wiary w to co pisze Radek, ale jeśli odstawia bezpośrednio na markety to pisze  jak jest, na giełdzie cena potrafi byc nizsza niż prosto z domu. mało ludzi kupuje na giełdach, mali sklepikarze , więc nie piszmy o bajkach tylko o tym jak sobie radzimy w temacie kapusty, dalej twierdze że jak z wiosny nie ma zagwarantowanego zbytu chociaż połowy nasadzonego plonu to dziw bierze że jeszcze są rolnicy którzy myśla "a jakoś to bedzie " ja jestem w połowie sprzedazy kapusty i równiez poniżej 0,7 nie sprzedaje, teraz mam cene 0,70 przyznam ze jest nizsza niz na jesieni gdzie prosto z pola szła po 0,90,

Ciekawe czy odstawia tez na kazdy market z osobna i tak jeździ z ta kapusta:)?a moze ma centrum dystrybucji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Hubet
8 godzin temu, Gość waldi napisał:

proszowice 0,80 gr/kg biała marketowa

Kolego tak hurtownie płacą bo dzwonią do mnie i niewiem jaka cena żeby mnie nie wyrolowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sieradzok

Centrum 0.7zł  biała na market. Panowie jakie ruchy na giełdach Kraków Bronisze  ? Bo Wrocław Kalisz ruch mizerny ryneczki lokalne pozamykali i nie ma komu sprzedać towaru. Jedynie markety trochę pobierają ale to przewaznie biała, bo ziemniak stopuje a Pekin wiadomo jak zawsze bez szału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...