Skocz do zawartości
Gość rolnik Adi

kapusta biała

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kpr

Nie rozumiem czemu się tak napinasz i po co mi radzisz co mam robić? Mam raczej małe gospodarstwo bo raczej takie są w całym powiecie- 10- 15ha i tylko warzywa i nie mam problemów że zbytem bo okolicy jest od lat z 15 firm handlowych z których 3 zaopatruje Biedronke. Skupiam sie na uprawie i jakosci a o zbyt sie nie martwie i większość znajomych tak robi- towar marketowy lepszej jakości, lepiej placony a nie na przetwórstwo. Organizuja szkolenia, doradztwo inna pomoc szanujemy się wzajemnie i jest ok i to bez żadnych kontraktow- deklaruje tylko czego i ile będę miał tyle. Nie potrzebuje posrednikow- a Ty handluj z kim chcesz.

Ceny okolice kpr, kra: biała marketowa 1.8- 2 zł.czerwona 2- 2.2zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość- rolnik

A u nas  do marketu kupują po 1.70 (max. 1.75 zł/kg) i w takiej cenie wczoraj sprzedawałem - mazowieckie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kapusta ta

Kupujący  kapustę  importowaną mogą mieć poważne problemy , chodzi  o zakazane przez Unię Europejską substancje powszechnie używane na wschodzie .Będzie nowa afera " sałatkowa" pare zakładów tego nie udźwignie. Tam stosuje się chemie rzadko z rozsądkiem. 

Nasze służby już obwąchują temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rolnik
9 godzin temu, Gość Kapusta ta napisał:

Kupujący  kapustę  importowaną mogą mieć poważne problemy , chodzi  o zakazane przez Unię Europejską substancje powszechnie używane na wschodzie .Będzie nowa afera " sałatkowa" pare zakładów tego nie udźwignie. Tam stosuje się chemie rzadko z rozsądkiem. 

Nasze służby już obwąchują temat

Tak tylko że towar z zagranicy podpiszą jako polski, a nasz polski jako ten z importu i Polska beeee, jeszcze w tv puszczą ze polski towar zły i niedobry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kapusta
18 godzin temu, Gość gośc E. napisał:

w którym kierunku ten export?

NIe ważne jakim ważne żeby był a narazie nie ma ... w tamtym tygodniu jak mowilem 1.8 to sie producent obrazał teraz juz sam dzwoni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gośc E.

raczej do nas jedzie czyli import i z Ukrainy i a Białorusi. Bedzie 🐰 zajac na wiosne kapuste jadł ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kapusta

No niestety salbo to wyglada, moze jakis atak zimy by to uratował , powodzenia z trzymaniem do maja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rob
W dniu 18.02.2019 o 21:52, Gość rolnik napisał:

Nie będzie tak źle teraz każdy spycha resztówki jak na luty to już jest po towarze przynajmniej w naszych stronach co to za ilości po 20 ton w maksie mają a reszta skończyła jest chwilowe zamieszanie ale tylko chwilowe towaru brak cena była więc każdy spychal. Będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie