Skocz do zawartości
Gość rolnik Adi

kapusta biała

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kmi

Takie ceny na rybitwach sa i zasem czesto gesto popoludniami brakuje kapusty i jest zejscie duze ale nie ma sie co dziwic jak towar drogi to zawsze schodzi wiadomo jak ktos ma 500-1000ton nie bedzie stal na gieldzie bo lepiej sprzedac po te 1.2 ale jak ktos ma 10 -100t to systematycznie jezdzac na gielde sprzeda wiadomo ze lepiej z domu ale u mas w malopolsce to kazdy z domu chcialby wyrwac za darmo a jak mam ladny gruby towar wiadomo pare godzin na gieldzie i sie sprzeda do 3-4t bez problemu zalezy tez od dnia ale jest dobrze Panowie nie ma co narzekac ttlko nie zwiekszac arealu na drugi rok tylko robic swoje i bedzie dobrze jak oczywiscie pogoda nam pomoze bo to glownie od niej zalezy wszystko .Ja sadze co roku 1.5h bialej 0.5 czerwonej pekina tak do 1h wlosmoej tez tyle i co roku tak mam stabilizacjia a nie skakanie bo to drogie i tego trzeba wiecej nasadzic ..nie mam duzego gospodarstwa bo jeszcze sadze inne rzeczy ale tak z rozsadkiem i nigdy nie bralem nic na kredyt ani nigdy mi nie braklo a zyje tylko z tego i jest dobrze .powodzenia w nowym sezonie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Max7

Nie pisz bzdur o nasionach. Napewno ludzie juz wszystko wykupili tylko ciekawe kto ogarnie te wielkie ilosci i arealy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomi

Zabrakło nasion w sklepach? Poważnie chyba raczej nie co roku takie gadanie kto sadził to sadzi kapusta to nie okopowe ze wjedziesz wykopiesz kombajnem każdą sztukę w rękach trzeba mieć a co najważniejsze ochrona przed szkodnikami jak się nie wie co i jak to szkoda sobie głowę zawracać a co najważniejsze nie ma ludzi do roboty spory procent rezygnuje i woli iść do pracy i ma czysty zysk a z kapustą jeden sezon zarobisz a 4 popłyniesz .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
14 godzin temu, Gość Pawel napisał:

Zabrakło nasion w sklepach

Kolego to nie komuna, że brakło i koniec teraz prędzej pieniedzy braknie jak towaru. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość łukasz

Koledzy dzis od 6 rano tel kazdy za kapusta 1,4 kg sami oferują bez targowania OKOL SIERADZA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rolnikkk

A niech będzie i po 3zł za kg, to będzie za co uprawić na następny rok a później wyrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie kto najlepiej płaci za kiszeniowke( przycieta, wciornastek) w okolicach KPR, KMI, KRA ? Mam kupca co bierze taki odpad ale po 0,8zl/kg. Płaci ktos lepiej i nie wybrzydza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KMI

Pany kapusta już 2zl kg nie sprzedawać trzymamy aż będzie 5zl kg wtedy dopiero wszyscy na raz otworzymy przechowalnie w maju. Cza się nachapać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Józek z bacówki

Ja uważam, że każdy ma swój rozum i jak mu pasuje to sprzedaje

a jak mu nie pasuje to nie sprzedaje i trzyma

Hej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość POS
Godzinę temu, Gość KMI napisał:

Pany kapusta już 2zl kg nie sprzedawać trzymamy aż będzie 5zl kg wtedy dopiero wszyscy na raz otworzymy przechowalnie w maju. Cza się nachapać. 

To nakup po 2 zł i sprzedaj po te 5 zł i się nachap, tylko żebyś nie pękł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie uprawiacie kapustę wiosenną? Macie jakieś sprawdzone odmiany 60-65 dni? Słaba siła kiełkowania i brakuje nasion niektórych odmian, trzeba kombinować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rob

Szal za kapustą tel dzwoni cały czas są oferty nawet nawet w liściach tylko poważyć skrzynie. Takich ofert nigdy wcześniej nie było te dwa 2zl może i zrobi się za miesiąc realne ale to czas pokaze rok napewno coraz bardziej zaskakuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
34 minuty temu, Gość gość napisał:

ja dziś sprzedałem po 2,2 zł bez problemu

2.20zl za główkę 3kg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Gość gość napisał:

ja dziś sprzedałem po 2,2 zł bez problemu

Sprzedałes po tyle ale 50 kg w detalu na targu w Wąchocku chyba.😁 Duzy hurt max 1.5zl/kg. Ok.Krakowa i to z bólem bo po tej cenie już będą ciągnąć z Holandii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie